WACH: JESTEM W ŻYCIOWEJ FORMIE

Polscy kibice odliczają dni do walki mistrzowskiej Mariusza Wacha (27-0, 15 KO), do której dojdzie 10 listopada w Hamburgu. Trenujący w Dzierżoniowie pretendent dziś odbył ostatni trening otwarty dla mediów i kibiców i już w niedzielę uda się do miasta, w którym stanie przed życiową szansą zdobycia pasów WBA, WBO, IBF oraz IBO, aktualnie należących do Władymira Kliczki (58-3, 51 KO). 32-letni pięściarz jest bardzo zadowolony z obozu przygotowawczego.

- To był najdłuższy, najcięższy, ale także najbardziej owocny obóz przygotowawczy w mojej karierze. Przed walką z Kliczką jestem w życiowej formie. Odkąd przeniosłem się do Stanów widzę, że pod okiem trenera Juana De Leona zmieniam się z dnia na dzień, jestem luźniejszy i nie spinam się tak, jak przed wcześniejszymi pojedynkami - powiedział PAP polski pretendent.

"Wiking" jest świadomy wyzwania przed jakim stanie w Hamburgu, jednak czuje się przygotowany zarówno fizycznie jak i psychicznie do najważniejszego starcia w swojej karierze zawodowej.

- Na treningach główny nacisk kładliśmy na taktykę i technikę, ale oczywiście przygotowywałem się także pod względem wytrzymałości. Pod względem psychicznym również jestem gotowy. Moimi atutami są determinacja, serce do walki i ogromna chęć zwycięstwa. To będzie najważniejsza walka w całej mojej dotychczasowej karierze - zakończył Wach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Pandzia
Data: 31-10-2012 23:07:06 
I powodzenia chlopie :)
 Autor komentarza: saimon
Data: 31-10-2012 23:08:37 
"To będzie najważniejsza walka w całej mojej dotychczasowej karierze" - zakończył Wach.

Wolałbym wersję:
"To będzie najlepsza walka w całej mojej dotychczasowej karierze" - zakończył Wach.
 Autor komentarza: saimon
Data: 31-10-2012 23:09:22 
Co nie zmienia faktu, iż sercem jestem za Wachem, ale...
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 31-10-2012 23:16:50 
czekaliśmy lata na taką walkę.. Mariusz odbierze pasy.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 01-11-2012 02:58:40 
Na Wacha nikt nie stawia i... to jest jego najwiekszy atut. Nie ma nic do stracenia, do zyskania wszystko. Jak trafi Kliczke to miliony dolarow czekaja. Podtrzymuje, ze Wladek ma nadal szklana szczene, tylko po prostu nikt nie mial szans jej ostatnio stestowac. 95% gosci przegralo z nim walke przed wejsciem do ringu. Tutaj trzeba chciec Wladkowi urwac leb.
 Autor komentarza: milosz762
Data: 01-11-2012 10:41:34 
nie przegrała w szatni Hey tak mi się wydaje i choć obrażał Władimira to respekt duży czuł mimo wszystko myśle że bedzie mu niezmiernie trudno wytrzymać ciśnienie przed walką !!!!

ale stawiam zdecydowanie na Władimira wygra przez tko lub ko!

bedzie chciał walke zadedykowac Zmarłemu Emanuelowi Stewardowi!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.