KOLEJNY TRUDNY RYWAL SOŁDRY

Po swoim zwycięstwie nad Rickym Dennisem Pow Andrzej Sołdra (5-0, 4 KO) zapowiadał, że nie chce łatwych walk i zależy mu na rywalizacji z trudnymi przeciwnikami. Jego promotor Tomasz Babiloński, który również często stawia swoich zawodników przed trudnymi sprawdzianami, na ogół z dobrym skutkiem zarówno dla pięściarza jak i dla widowiska, o czym mieliśmy okazję przzekonać się niedawno w Wieliczce, działa po myśli swojego podopiecznego.

W kolejnym pojedynku, który odbędzie się 17 listopada na gali w warszawskim hotelu Hilton, Sołdra zmierzy się z niepokonanym Kubańczykiem Julio Acostą (5-0-1, 3 KO). Rywal Sołdry ostatnią walkę stoczył tydzień temu w Madrycie, nokautując miejscowego zawodnika w trzeciej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: swinkanie
Data: 21-10-2012 13:29:32 
To lubię.
 Autor komentarza: pigwus
Data: 21-10-2012 16:31:18 
Przeciwnik naprawde dobry, mysle ze takiego glazewskiego by wypykal.
Polecam obejrzec http://www.youtube.com/watch?v=Z1sA_Ww5i6k
 Autor komentarza: swinkanie
Data: 21-10-2012 17:35:40 
@pigwus przeciwnik faktycznie całkiem nieźle się prezentuje. Co do walki z linku który podałeś to mam wrażenie, że walka została przerwana przedwcześnie. Acosta chyba się nieco wystrzelał pod koniec. Co do Głażewskiego to nie zgodzę się. Acosta ma braki w obronie, które Głaz by wykorzystał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.