DEKLARACJA CRUZA NIC NIE ZMIENIŁA U PAZOSA

W ubiegłym tygodniu Orlando Cruz (18-2-1, 9 KO) zszokował bokserski świat oświadczeniem, że jest "dumnym gejem". Homofobów ta informacja dotknęła tym bardziej, że Portorykańczyk jest naprawdę niezłym twardzielem. W przeszłości występował na igrzyskach olimpijskich w Sydney, a teraz jest czołowym "zawodowcem".

Kolejną walkę Cruz - obecnie notowany na czwartym miejscu w rankingu federacji WBO wagi piórkowej, stoczy 19 października w Kissimmee na Florydzie. Jego przeciwnikiem będzie Jorge Pazos (20-4, 13 KO). Niektórzy zastanawiali się, jak Meksykanin zareaguje na ów deklarację swojego rywala, lecz ten przyjął to... normalnie, tak po ludzku.

CRUZ: JESTEM DUMNYM GEJEM >>

- Jestem naprawdę dobrze przygotowany. Za mną osiem tygodni ciężkich treningów i czuję się gotowy na ten pojedynek - powiedział Pazos i odniósł się do oświadczenia Cruza.

- Fakt, że Orlando jest gejem nie zmienia tego, iż jest przy tym również świetnym pięściarzem. Jak wszyscy ma dwie ręce i nogi, a nasza walka zapowiada się niezwykle ciekawie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: arp
Data: 16-10-2012 10:30:55 
"ów deklarację" xD
 Autor komentarza: Cervantes
Data: 16-10-2012 11:11:51 
Dwie ręce, dwie nogi i dwa razy większy odbyt.
 Autor komentarza: Deter
Data: 16-10-2012 11:53:50 
Nie ów deklarację, ale ową deklarację. W rodzaju męskim jest ów, w żeńskim owa. Ponadto pisanie zawodowiec w cudzysłowie nie ma żadnego uzasadnienia.

Mniejsza o to. To mniej razi niż nieumiejętne cytowanie.

- - -

Mnie z kolei szokuje to, że ludzie to publicznie obwieszczają. To tak, jakbym powiedział "jestem dumnym zjadaczem marchewki"
 Autor komentarza: Coperek
Data: 16-10-2012 12:05:26 
Deter
Bo oni czują z tego powodu podniecenie, kiedy obrzydzają innych. Dlatego są tacy agresywni i się z tym obnoszą, nie zauważyłeś?
 Autor komentarza: Deter
Data: 16-10-2012 12:14:47 
Coperek
Są geje tacy jak Tomasz Raczek, i tacy jak Robert Biedroń. No ale cóż, przecież to takie eurokołchozowe - trzeba wszystkich i wszystko szanować za wszystko.
Czy zauważyłem? Nie mam tak dobrej empatii :)

PS
Akcja Wyborcza Polaków na Litwie dostała się do parlamentu - to chyba bardziej ciekawe :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.