ZUNIGA PRZETESTUJE OOSTHUIZENA

Thomas Oosthuizen (20-0-1, 13 KO) był jeszcze kilka tygodni temu przymierzany do Carla Frocha, ale nic ostatecznie z tego nie wyszło. 24-letni pięściarz z RPA, champion kategorii super średniej według mniej poważanej organizacji IBO, kolejny raz między liny wyjdzie 10 listopada w swojej ojczyźnie, mając za przeciwnika czterokrotnego pretendenta do mistrzostwa świata, mocno bijącego Fulgencio Zunigę (25-5-1, 22 KO).

- Mam zamiar pokazać się po raz kolejny z dobrej strony, by potem powrócić do USA i w przyszłym roku zaboksować już na antenie HBO. Nic ani nikt mnie nie powstrzyma przed osiągnięciem tego celu - deklaruje groźny Oosthuizen (na zdjęciu).

- Tommy to najlepszy zawodnik jaki wywodzi się z RPA od lat. Już teraz jest zaliczany do światowej czołówki i należy go traktować jak najbardziej poważnie jako kandydata na przyszłego mistrza. Przyszłość maluje się dla niego kolorowo, a on moim zdaniem w 2013 roku potwierdzi tylko swoje mistrzowskie aspiracje - dodał współpromujący tego zawodnika Lou DiBella, który trzeba przyznać "nosa" do wyciągania talentów ma.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.