DIAZ: NIE DADZĄ PACQUIAO PRZEGRAĆ

Joel Diaz, trener mistrza świata dwóch kategorii - Tima Bradleya (29-0, 12 KO), jest przekonany, że Juan Manuel Marqueza (54-6-1, 39 KO) nie pokona Manny'ego Pacquiao (54-4-2, 38 KO) decyzją sędziów.

- Nie ma szans, by Marquez wygrał tę walkę. Ten pojedynek to biznes, ma po prostu przynieść duże pieniądze promotorom. Manny Pacquiao to kura znosząca złote jaja. Przegra tylko wtedy, jeśli zostanie znokautowany - uważa Diaz.

Wspomniany Bradley w czerwcu pokonał "Pacmana" niejednogłośnie na punkty, choć zdaniem większości obserwatorów Filipińczyk zdominował go w co najmniej ośmiu rundach. Kontrowersyjny werdykt tej potyczki był chyba największym bokserskim skandalem roku, ale Diaz i Bradley nie zgadzają się z opinią większości i są przekonani, że unikający otwartej walki "Desert Storm" udzielił wówczas słynnemu Filipińczykowi surowej lekcji boksu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Coperek
Data: 09-10-2012 19:24:22 
Co za bzdura. Z Bradleyem przegrał, więc gdzie tu sens? Takie teorie spiskowe, jak każda, nadają się do kosza.
 Autor komentarza: pikawa
Data: 09-10-2012 23:45:32 
Coperek

Diaz chciał, chyba dać do zrozumienia, że Pakman przegrał z TB tak wysoko, że o żadnym wałku nie ma mowy, bo inaczej nie mogę zinterpretować tych bzdur:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.