IZU UGONOH GOŚCIEM SpaRINGU O 19:45!

Już dziś o godzinie 19:45 na łamach Bokser.Org wyemitowany zostanie na żywo kolejny odcinek Magazynu Pięściarskiego SpaRING. Telefonicznym gościem specjalnym jubileuszowej 12. rundy będzie Izu Ugonoh (7-0, 6 KO), który wystartuje w rozpoczynających się w przyszłym miesiącu rozgrywkach ligi zawodowej World Series of Boxing w barwach polskiej ekipy Hussars Poland.

Izu pod koniec 2010 roku zadebiutował jako profi w grupie Andrzeja Wasilewskiego 12Round Knockout Promotions. Polski pięściarz urodzony w Szczecinie ma być główną gwiazdą drużyny zarządzanej przez Huberta Migaczewa.

SpaRING RUNDA 11 – MIGACZEW O WSB, SALETA O WALCE Z GOŁOTĄ >>>

Trener wiąże duże nadzieje z osobą Izu i liczy, że utalentowany zawodnik wystartuje na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku ze skutkiem medalowym. Przypomnijmy, że w myśl nowych przepisów w zmaganiach olimpijskich będą mogli brać udział bokserzy z doświadczeniem profesjonalnym.

Zachęcamy naszych widzów do przesyłania pytań do Izu w komentarzach – te najciekawsze zadamy w trakcie programu.

POLUB SpaRING NA FACEBOOKU >>>

Program poprowadzą nasi redaktorzy – Maciej Dąbkowski i Piotr Jagiełło. Za stronę techniczną odpowiadać będzie Leszek Dąbrowski. Projekt graficzny wykonał Emil Goska.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: IronTyson
Data: 09-10-2012 19:00:23 
Nie no spoko Polak, podobny troche do Olisadebe - ale Polak jak sie patrzy:)
 Autor komentarza: atmel
Data: 09-10-2012 19:13:59 
Kiedyś już mialem napisać że Nowa Fala w polskiej husarii . Spoko , nieważne skąd pochodzi , ważne jakim jest człowiekiem .
 Autor komentarza: rakowski
Data: 09-10-2012 19:17:53 
Iron

Ciesz się,że twój stary to nie Chińczyk,pajacu.Bezsensowny komentarz,a o Polsce wie 5 razy więcej od ciebie i ma bogatszy zasób słownictwa.

Pytanie:

1.Kiedy stoczy kolejną walkę i z kim?
2.Czy możesz porównać swoje umiejętności do pięściarzy z top5 wagi cruiserweight?
 Autor komentarza: Coperek
Data: 09-10-2012 19:25:45 
Ja jestem trochę zmieszany bo jakiś czas temu czytałem tutaj, że zakończył karierę. Jak w końcu jest?
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 09-10-2012 19:48:37 
za chwile wzsystkiego sie dowiemy

offftopic: zaraz skok z przestworzy
 Autor komentarza: goldengloves
Data: 09-10-2012 19:48:49 
Zakończył karierę w grupie wasilewskiego po to, by boksować w husarii.
Jeśli chodzi o walki Izu nie stoczy już walki zawodowcami przez jakis okres czasu (dopuki będzie w husarii). Prawdopodobnie niedługo poznamy jego przeciwnika. Nie wiem na jakiej zasadzie ma to wyglądać. Czy zawodnicy będą znali swojego przeciwnika dopiero przy ważeniu, czy wcześniej?


Pytanie:
Jak długo będzie trwał jego kontrakt z husarią? Czy POdpisaliście go tylko na jeden sezon? Czy była już mowa o kolejnych?

Ile pieniędzy dostała Husaria od naszego jakże pręznie rozwijającego się państwa? z tego co mi wiadomo, to milion, ale czy to są prawdziwe informacje?
 Autor komentarza: atmel
Data: 09-10-2012 20:02:20 
Jeśli miał podstawy do odejścia od Wasyla to dobrze zrobił . Nie chodzi mi o jakąś krytyke ale czasem poprostu nie układa się pomiędzy ludzmi .Teraz może mieć więcej możliwości do pokazania siebie i rozwoju . Z tego co widze będą to walki w swego rodzaju lidze światowej , bardzo dobra inicjatywa .
 Autor komentarza: IronTyson
Data: 10-10-2012 07:45:39 
rakowski - jejku ale żeś sie podniecił :), skąd wiesz ze wie wiecej o Polsce niż ja- i od kiedy to wiedza o Polsce przydaje sie gdziekolwiek indziej niż w programie 'Europa da sie lubić' - ke :)?

nie jestem rasistą:) po prostu koleś tak polski jak prawie cała nasza reprezentacja w piłce N. :D

ale z jednym sie zgodze bogatszy zasób słownictwa od Ciebie ma napewno bo pisać 'ciebie' z małej litery to juz brak ewidentnej wiedzy o pisowni w jezyku polskim;]...

"2.Czy możesz porównać swoje umiejętności do pięściarzy z top5 wagi cruiserweight?"

Mogę- ale nie jestem w cruiserweight :).

pzdr:)
 Autor komentarza: Boban81
Data: 10-10-2012 12:18:44 
Panowie...z moimi poglądami każdy stwierdzi że jestem rasistą.
Kiedyś oglądałem na YT wywiad z Izu i powiem wam że gość NAPRAWDĘ posługuje się piękną polszczyzną. Moja kobieta zapytała się nie widząc ekranu, "co to za bokser" i jak jej pokazałem to się zadziwiła (ona nie jest rasistą).
Co jak co, ale w tym wypadku trzeba być obiektywnym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.