POZNAŃSCY PIĘŚCIARZE O SWOJEJ MUZYCE

Rap i boks łączą silne więzy, wielu znanych pięściarzy jest również aktywnych na scenie muzycznej, żeby przywołać tylko przykład goszczącego niedawno w Polsce Roya Jonesa Jr., albo przypomnieć głęboką przyjaźń, która łączyła Mike'a Tysona i Tupaca. Fascynacji muzyką i szerzej kulturą hip-hopu nie ukrywają również niektórzy pięściarze z Polski. Władimir Letr oraz Igor Jakubowski reprezentujący barwy poznańskiego klubu Lechma PKB, są czołowymi polskimi pięściarzami i wielokrotnymi medalistami mistrzostw naszego kraju. Aktualnie Letr jest czempionem w wadze ciężkiej, natomiast Jakubowski zdobył brąz w kategorii półciężkiej. Poza przynależnością klubową łączy ich także pasja muzyczna, obaj od niedawna tworzą raperski zespół PWP, czyli Poznani w Poznaniu. Spotkaliśmy ich w studiu nagraniowym, gdzie przygotowywali materiał na swoją debiutancką płytę. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z poznańskimi pięściarzami o muzycznej pasji i związkach między boksem i rapem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DonMatteo30
Data: 29-09-2012 19:03:03 
PWD SQUAD , Ziooooom !!!. Masakra . .. PRAWDZIWY FACET NIE "gaworzy", TYLKO DZIAŁA/CZYNI . ..

Pojechani w Dupalka Skład , Yo Yo !. My som z Poznania , i my som DUMOM koziołkuf na rynkó ,Madafaka Piiise !. Yo Yo Yo, my se godomy do mikrofona, hej hej kolejooorz !.

Dziękuję za UWAGĘ . .. Pozdrawiam WSZYSTKICH ;) :P
 Autor komentarza: panradek
Data: 29-09-2012 20:11:56 
^ yo haterz gonna hate yo
 Autor komentarza: punch
Data: 29-09-2012 23:18:36 
Rap to muzyka czarnych , a nie muzyka białych chłopców z blokowisk. Dla mnie to tylko kiepskie naśladownictwo, które zresztą mi się nie podoba. Bez urazy panowie mówie to co czuje.Tak poza tematem to powodzenia dla DJ ,,Kazacha" w zmaganiach WSB! Potencjał masz tylko ostatnimi czasy troche sobie odpuściłeś albo trener nie ten:). Sukcesów życzę.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 30-09-2012 00:37:22 
Odpuścił na pewno no ale trener tez nie ten!
 Autor komentarza: lewysierpowy
Data: 30-09-2012 00:48:37 
odpuścił? a po czym to wnioskujesz?
Wszystkich w ciezkiej bije jak "dzieciaczkow" i teraz pokaze w WSB na co go stac :)

a co do trenera to w 100% pokazal w ostatnich latach kto jest w polsce najlepszy...
 Autor komentarza: lewysierpowy
Data: 30-09-2012 00:51:32 
a co do PwP to kawalki maja dobre

pozdro :)
 Autor komentarza: belgijskiKon
Data: 30-09-2012 12:01:53 
do Punch'a

co Ty człowieku gadasz za głupoty , że rap to muzyka jedynie czarnych. Jest to nieprawdą ,gdyż ta muzyka wywodzi się od czarnych , a nie jedynie do nich należy. Rap to muzyka , w której za pomocą melodeklamacji możesz wyrazić swoje refleksje na dany temat i widac to po polskim dorobku rapu , który posiada wielu kozaków i pełno zajebistych piosenek. To tak jak byś powiedział boks to dyscyplina Kubańczyków i Rusków ,reszta to naśladownictwo, albo że judo to dyscyplina Japończyków.
 Autor komentarza: belgijskiKon
Data: 30-09-2012 12:02:13 
dobrze , ze chlopaki cos tworza
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.