GAMBOA MOŻE WYSTĄPIĆ NA GALI PACQUIAO

Z informacji, jakie posiada Steve Kim z MaxBoxing.com wynika, że Yuriorkis Gamboa (21-0, 16 KO) prawie na pewno wystąpi 8 grudnia w MGM Grand w Las Vegas na gali Pacquiao-Marquez IV. Kilka miesięcy temu w atmosferze skandalu 30-letni Kubańczyk odszedł z grupy Top Rank, by związać się z Mayweather Promotions, a później zaliczył także przygodę z TMT Promotions rapera-promotora 50 Centa.

17 listopada "Cyklon z Guantanamo miał stanąć do walki z championem IBF kategorii super piórkowej - Juanem Carlosem Salgado (26-1-1, 16 KO), jednak po upadku TMT kontrakt Gamboy trafił na stół Mayweather Promotions, a Floyd najwyraźniej nie ma teraz czasu dla swoich zawodników i woli zajmować się własnymi sprawami. Czy Yuri postanowił schować dumę do kieszeni i z podkulonym ogonem wróci pod skrzydła Aruma? Wkrótce będziemy wiedzieć więcej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 29-09-2012 10:46:08 
Mało kto tak przekombinował jak Gamboa, powinien mieć już na koncie Lopeza, Riosa rozjebać Garcię i zrzucić z tronu P4P gasnące gwiazdy (Floyd, Manny)
 Autor komentarza: Pyskaty
Data: 29-09-2012 11:21:42 
StonkaKartoflana

No właśnie. Czas upływa, a Gamboa stoi w miejscu.
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 29-09-2012 12:35:16 
TMT wciąż istnieje i 50 Cent mocno pracuje nad tą grupą. Nie bez powodu spotkał się z Pacmanem. To moim zdaniem bardzo możliwe, bo i Pacquiao i 50 Cent wypowiadają się z wzajemnym szacunkiem a nawet sympatią.

Mam nadzieję, że Gamboa wróci na ring przed końcem 2012 roku i potem będzie walczył conajmniej 2 lub 3 razy w roku. Jest to na pewno jeden z najbardziej widowiskowych pięsciarzy na świecie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.