DOBRY WYSTĘP AJETOVICA

Na tej samej gali, na której Christian Hammer rozprawił się z Dannym Williamsem kolejny zawodowy pojedynek stoczył również Geard Ajetovic (21-7-1, 10 KO). Niedoceniany Serb w przeciągu czterech rund rozprawił się z Chrisem Mafutą (11-3, 6 KO) i sięgnął po wakujący pas WBO European w wadze super średniej.

Przez pierwsze dwie rundy lekką przewagę osiągnął Ajetovic, ale prawdziwy koncert mieszakającego na Wyspach Brytyjskich pięściarza rozpoczął się chwilę później. W trzecim starciu stary znajomy Grzegorza Soszyńskiego i Piotra Wilczewskiego [Ajetovic przegrywał z Polakami na punkty przyp. red.]  przyśpieszył tempo i dał do zrozumienia młodzemu konkurentowi, że żarty się skończyły.

W czwartej odsłonie 31-latek za wszelką cenę chciał zniszczyć Mafutę i swój cel wypełnił celująco. Po kanonadzie czystych ciosów faworyta Niemiec kongijskiego pochodzenia był zraniony i z interwencją przybył sędzia ringowy Frank Michael Maass, przerywając jednostronną młóckę. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polak93
Data: 28-09-2012 23:13:40 
Ajetovic to świetny przykład zmarnowanego,dobrego zawodnika,który nie ma promotora i jeździ po galach jako journeyman często dając twarde walki lokalnym faworytom.Tacy też są potrzebni,ale ogólnie to pech,że takie baloniki jak Mitchell,Szpilka,Kołodziej,Fury etc są pompowani do granic możliwości,a niekiedy dużo lepsi,twardzi zawodnicy jak właśnie wspomniany Ajetovic czy nasi Rusiewicz i Cendrowski skazani są na boksowanie od gali do gali i równie często są wałowani.
 Autor komentarza: Whisper
Data: 28-09-2012 23:24:12 
Rusiewicz to bum. Kompletny brak talentu. To, że wytrzymuje pełny dystans z czołówką o niczym nie świadczy. Przecież on nawet nie podejmuje walki.
 Autor komentarza: karko
Data: 28-09-2012 23:28:56 
Dostal wala od Wilka w Olsztynie. Wilczewski idac do szatni kla sam na siebie, tlumaczyl swoj wystep brakiem snu z powodu propozycji od Abrahama , Ajetovic wsciekly na maksa opiepszyl w ringu sedziow , i sie wyzalil . Pamietam jak dzis jak krzyczal cos w stylu : Czemu wy mi to robicie, co wy zrobiliscie z moja kariera'. Mam z nim kontakt do tej pory, mamy nawet wspolne zdjecia na Facebooku :D Bardzo sympatyczny czlowiek
 Autor komentarza: Polak93
Data: 28-09-2012 23:37:33 
Whisper

Nie podejmuje walki? Kurwa to ja sie chyba pomyliłem bo we Wrocławiu widziałem twardego zawodnika,który bez przygotowania i kompleksów próbował wygrać z top 3 swojej kategorii wagowej Afolabim dając dobrą walkę,kurde to nie on powalił Rossa na dechy podczas lutowej gali,ale sędzia nie liczył Rossa bo to nie ładnie by wyglądało wobec Sauerlanda?

Redakcjo niech ktoś zbanuje tego kretyna.
 Autor komentarza: Polak93
Data: 28-09-2012 23:39:28 
karko

Z Wilczewskim dał dobrą,równą walkę,ale bez przesady tam o żadnym wałku nie mogło być mowy.To tak samo jakby twierdzić,że Chambers został zwałowany na korzysć Adamka,co jest absolutną nieprawdą.
W walce z Ajetovicem Wilk pokazał się z gorszej strony fakt,ale spokojnie wygrał tą walkę.
 Autor komentarza: 86viper
Data: 29-09-2012 19:50:02 
To niestety prawda. W Olsztynie Serb został przekręcony. Byłem na tej gali i przykro mi było jak usłyszałem werdykt. Publiczność wygwizdała sędziów, wszyscy widzieli kto powinien wygrać tę walkę. Serb otrzymał po tej walce chyba największą owacje w swojej karierze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.