CHAVEZ SR: JULIO ZOSTAJE W ŚREDNIEJ

Legendarny Julio Cesar Chavez Senior zdradził szczegóły dotyczące przyszłości swego syna. Junior (46-1-1, 32 KO) na pewno pozostanie w dywizji średniej i tutaj nie będzie żadnej rewolucji. Zmianie ulec musi podejście do treningów – 26-latek nie może pozwolić sobie na hulaszczy tryb życia i notoryczne omijanie zajęć.

Z różnych plotek wiemy, że "JC Jr" nie podchodził poważnie do swoich obowiązków, na co wściekał się zresztą sam Freddie Roach. Zamiast na sali treningowej, Meksykanin nie oszczędzał się w nocnych klubach, dopuszczając się m.in. palenia marihuany.

- Julio powróci w limicie wagi średniej. Nie ma sensu zmieniać kategorii na wyższą. Mój syn wciąż jest młody i na pewno wyciągnie wnioski z popełnionych błędów. Końcówka walki z Martinezem była dramatyczna, wydaje mi się, że w rewanżu wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej. Jednak niektóre rzeczy muszą ulec zmianie, mówię tu przede wszystkim o przygotowaniach – powiedział Chavez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: swinkanie
Data: 24-09-2012 11:04:49 
Ciekawe czy Julio będzie chciał zmierzyć się drugi raz z Sergio. Finansowo może i ma to sens, ale sportowo? Martinez już ma rozpracowanego Chaveza i pewnie walka miałaby podobny przebieg. Gdyby Julio uwierzył, że kolejna walka może wyglądać jak 12 rudna ostatniego pojedynku to może zakończyć się nokautem na... nim samym.
 Autor komentarza: Hangagod
Data: 24-09-2012 12:24:08 
A dlaczego miałaby tak nie wyglądać? Widziałem tylko ostatnią rundę i tam ten cały Sergio był nieźle zamiatany, so? Wystarczy iść ostro do przodu.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 24-09-2012 12:45:07 
Hangagod

ogladnij sobie rundy 1-11 to bedziesz wiedzial dlaczego 12-sta tak wygladala
 Autor komentarza: JIN
Data: 24-09-2012 14:02:00 
Hangagod - a Ja jak oglądam skróty z walk Jonaka to sie dziwie,ze on nie walczył jeszcze w Las Vegas. . .
 Autor komentarza: swinkanie
Data: 24-09-2012 15:09:22 
@Hangagod
Moim zdaniem Julio nie ma wystarczających umiejętności i inteligencji ringowej żeby pokonać Martineza. Martinez w ostatniej rundzie pomimo tego, że zaliczył nokdaun zawalczył bardzo dobrą rundę z zerwanym więzadłem. Martinez poznał już Chaveza, który gdyby poszedł za "ostro" do przodu mógłby spotkać się z lewą ręką Martineza.
 Autor komentarza: eskadra
Data: 24-09-2012 17:14:26 
Julio nie pyknął Martineza bo nie miał argumentów gdyby mogł coś zrobic to by to zrobił przeciez wiedział o jaką stawke gra.
A 12 runda to zbytnia nonszalancja ze strony Martineza i jedyny argument na rewanz.
 Autor komentarza: masyll
Data: 24-09-2012 19:03:42 
"Julio na pewno pozostanie w dywizji średniej"
A że niby ma jakieś inne wyjście ? W super średniej byłby już tylko chłopcem do bicia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.