MUHAMMAD: TSZYU? KIM ON JEST?!

Trener Hasima Rahmana (50-7-2, 41 KO) Eddie Mustafa Muhammad jest zadowolony z formy swojego podopiecznego przed zaplanowaną na następną sobotą potyczką z Aleksandrem Powietkinem (24-0, 16 KO). Weteran wagi ciężkiej podobno nie ma żadnych problemów na sparingach, boksując w wysokim tempie. Amerykański team nastawia się na nokaut i zdobycie tytułu WBA.

- Hasim wygląda naprawdę dobrze. Przeboksował dzisiaj 10 dobrych, szybkich rund. Nie będę zdziwiony jeśli Hasim znokautuje Powietkina. Będziemy szukali właśnie takiego rozwiązania, nie zamierzamy czekać na decyzję sędziów. Robimy wszystko, by osiągnąć cel. Aleksander był zraniony po ciosach cruisera, moim zdaniem Huck wygrał tamten pojedynek – komentował znany w środowisku szkoleniowiec.

Nie wiedzieć czemu, Muhammad był mocno podirytowany na trenera Rosjanina Kostyę Tszyu.

- Kim jest ten cały Tszyu? No kim on jest? Ja zdążyłem więcej zapomnieć niż on w ogóle wie o boksie! Dopóki Kostya nie wskoczy na ring i nie będzie chciał pomagać Powietkinowi, dopóty nie zaprzątam sobie nim głowy. Zobaczymy co trener powie, gdy jego pięściarz dostanie czysty cios na szczękę – zakończył lekko podburzony 60-latek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: djpioter
Data: 22-09-2012 12:30:15 
No to pojechał koleś lol,on dopiero ma mizerne pojęcie o boksie i jest ignorantem skoro nie zna takiego mistrza jak Tszyu. :))
 Autor komentarza: arp
Data: 22-09-2012 12:32:49 
Spieszę z odpowiedzią, Tszyu to jest były zunifikowany mistrz świata kategorii półśredniej. To, że wywalczył pasy na ogórkach lub dziadkach (i Zabie, który nie mieści się w żadnej z tych dwóch kategorii), nie zmienia faktu, że należy mu się jakaś doza szacunku.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 22-09-2012 13:32:21 
Rahman padnie ze zmęczenia albo zostanie znokautowany wiele osób Povetkina ocenia na podstawie walki z Hukiciem ale ja uważam ze to kawał dobrego boksera z świetną technika zresztą z twarda szczęką tylko ostatnio było nie tak z przygotowaniem kondycyjnym ale to przez zmiany trenera...
 Autor komentarza: Yorrick555
Data: 22-09-2012 13:36:49 
Ja też uważam, że Povetkin to bardzo dobry bokser i niesłusznie wszyscy go skreślili po walce z Huckiem. Może to faktycznie wina trenera?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.