MERCHANT O PACQUIAO-MARQUEZ IV

8 grudnia na ringu w Las Vegas Manny Pacquiao (54-4-2, 38 KO) oraz Meksykanin, Juan Manuel Marquez (54-6-1, 39 KO) zmierzą się już po raz czwarty w zawodowej karierze. Komentator stacji HBO, Larry Merchant jest zdania, że gdy pięściarze wyjdą po raz czwarty do ringu, emocji nie zabraknie.

- Jeśli nadal nie mogą doprowadzić do walki z Floydem, wolę zobaczyć ten rewanż, niż ponowne starcie z Bradleyem z paru powodów. Ostatnie trzy walki z Marquezem były świetne, pełne akcji i wyrównane. Nawet jeśli już to widzieliśmy, wiemy, że kolejne starcie będzie równie dobre. Po drugie - czwarta walka z "Dinamitą" przymknie usta tym, którzy twierdzili, że ostatni niesprawiedliwy werdykt w walce z Bradleyem miał tylko wymusić dochodowy rewanż.

Zdaniem Merchanta pięściarze nadal mają sobie sporo do udowodnienia.

- To będzie dobra walka. Manny chce koniecznie pokazać, że ma jeszcze w sobie ten ogień, który widzieliśmy w nim, gdy był młody. Marquez natomiast będzie wreszcie chciał uzyskać decyzję sędziowską - twierdzi Merchant.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 21-09-2012 21:31:45 
a walic to niech walcza 6 razy jak SRR i LaMotta!!!!! :D
 Autor komentarza: Maro
Data: 22-09-2012 01:32:19 
Ich walki bardzo fajnie mi się ogląda. Jestem za tą walką. I trzymam kciuki za Juana. :)
 Autor komentarza: gerlach
Data: 22-09-2012 01:35:52 
A dla mnie te walki sa juz nudne, poziom tez sredni
 Autor komentarza: barkor
Data: 22-09-2012 11:50:21 
Co on wogóle mówi . To że rewanżu z bradleyem niema teraz to nie znaczy że nie będzie go w przyszłości to po pierwsze a po drugie marchant wypowiada się tak jakby chciał wytłumaczyć werdykt w walce z bradleyem a dla takich werdyktów , niesprawiedliwych i kłamliwych wytłumaczenia niema bo bradley został mośmieszony przez pacquiao a mimo to wygrał , takie werdykty są szkodliwe dla boksu. Co do walki z marquezem to szanuje marqueza któremu sie ta walka należy (również po niesprawiedliwym werdykcie tym razem w druga strone) . Ale zobaczcie co sie dzieje przy złych ocenach sędziów punktujących , musimy po 3 albo i 4 razy oglądać walki tych samych zawodników a ja wiadomo co za dużo to nie zdrowo. Zobaczycie co będzie jak w rewanzu z bradleyem pacman go zmiażdży i bedzie znów mówine że trylogia i trzeci decydujący pojedynek chodź jak wiadomo będzie dla kibica że 2 pierwsze zwyciężył pacman.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.