ARUM: NIE CZAS NA KONKRETY

Bob Arum potwierdził, że 15 grudnia kolejną walkę stoczy mistrz WBO w wadze półśredniej Timothy Bradley (29-0, 12 KO). Nie wiadomo jeszcze, gdzie odbędzie się pojedynek, zagadką pozostaje również przeciwnik Amerykanina.

- Rozmawiamy między innymi z Lamontem Petersonem, ale to jeszcze nie czas, aby mówić o konkretach. Być może będziemy wiedzieć więcej pod koniec tygodnia. Sprawa z Petersonem jest jeszcze daleko od realizacji – stwierdził szef Top Rank.

Grudniowy pojedynek będzie dla Bradleya pierwszym od czasu kontrowersyjnego zwycięstwa, jakie odniósł w czerwcu nad Mannym Pacquiao. Filipińczyk myślał o rewanżu z „Desert Stormem”, ale ostatecznie wybrał kolejną walkę z Juanem Manuelem Marquezem. Kwestia rywala Bradleya pozostaje tymczasem otwarta. Oprócz Petersona wśród potencjalnych rywali Amerykanina są Zab Judah i Rusłan Prowodnikow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rybba
Data: 21-09-2012 13:01:34 
Bradley myślał, że jak mu wujek Bob załatwi zwycięstwo na papierze to stanie się gwiazdą P4P i będzie wprost rozchwytywany a tu niemiła niespodzianka- wszyscy wiedzą, że przegrał i tyle
 Autor komentarza: IronTyson
Data: 21-09-2012 13:35:03 
ale Pas posiada i swoje zarobi :)
 Autor komentarza: twix11
Data: 21-09-2012 15:48:37 
IronTyson - może i posiada, ale nikt nie traktuje kolesia poważnie po wygranej/przegranej z Mannym. Tak jak Ciebie po dzisiejszej akcji:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.