ŁUKASZ MACIEC POWALCZY W IRLANDII PŁN.

Łukasz Maciec poznał swojego kolejnego rywala na zawodowym ringu. Przeciwnikiem “Grubego" będzie Levan Ghvamichava z Gruzji. Walka została zaplanowana na 13 października i najprawdopodobniej odbędzie się w stolicy Irlandii Północnej, Belfaście.

Podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego, stoczy swój 19. zawodowy pojedynek. Pięściarz z Gruzji jest o 4 lata starszy od lubelskiego boksera, a na zawodowym ringu stoczył dopiero sześć pojedynków. Ghvamichava triumfował jednak we wszystkich starciach, z czego pięć wygrał przed czasem.

- Uważam, że Gruzin to naprawdę bardzo dobry pięściarz, bowiem oglądałem i analizowałem już jego walki w internecie. Poznałem wstępnie jego styl boksowania i myślę, że jest to rywal do przejścia - informuje Łukasz Maciec.

- Uzgadniamy jeszcze cały czas sprawy organizacyjne i warunki finansowe. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się pozytywnie, a wygrana z tym zawodnikiem, byłaby na pewno kolejnym wielkim krokiem w rozwoju mojej zawodowej kariery w boksie - dodaje.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.