MALONEY: CZEKAMY NA WŁAŚCIWY MOMENT

Niepokonany prospekt wagi ciężkiej z Wysp, David Price (13-0, 11 KO) już za niecały miesiąc stanie do pojedynku z byłym mistrzem Europy, Audleyem Harrisonem (28-5, 21 KO) na gali w Liverpoolu. Jego promotor, Frak Maloney nie chce spieszyć się z walką z rządzącymi wagą królewską braćmi Kliczko i chce, aby jego podopieczny osiągnął pozycję obowiązkowego pretendenta.

- Głęboko wierzę w to, że on jest gotowy na Kliczków, jednak musimy wziąć taką walkę w odpowiednim momencie, na właściwych warunkach. Jeśli przyjdzie propozycja, usiądziemy z Davidem i będziemy rozmawiać, jednak będę przeciwny temu pojedynkowi w tym momencie. Chcemy, aby David był obowiązkowym pretendentem, wtedy kontrakt będzie dla nas bardziej korzystny. Moim zdaniem, by osiągnąć taką pozycję, potrzebujemy 18 miesięcy. Chcemy wyjść do tego starcia w odpowiednim momencie - powiedział Maloney.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: addam23
Data: 16-09-2012 20:52:00 
Szkoda że nie prowadzą go odważniej.
Już najwyższy czas na poważniejsze wyzwania (szkoda że Fury uciekł z płaczem)
Jak dla mnie - najlepiej zapowiadający się z obecnych prospektów HW
 Autor komentarza: Sierak2012
Data: 16-09-2012 23:00:19 
On się nie boi(zaraz wszyscy na niego naskoczą o to) po prostu obowiązkowy pretendent ma lepsze warunki kontraktowe, i bracia nie mają całego kontraktu w łapskach
 Autor komentarza: boksjor
Data: 17-09-2012 00:08:28 
Wszyscy pretendenci powtarzają jak mantrę 2 lata, a Maloney zaszalał 18 miesięcy...
Żeby być gotowym na któregoś z Kliczków trzeba przed nimi zawalczyć z 2-3 pięściarzami z czołówki. Nie gwarantuje to oczywiście sukcesu, pozwala jedynie zwiększyć szanse. Niestety obecnie przyjęło się holowanie zawodnika na bumach/średniakach/emerytach aż do spodziewanej wypłaty. Dlatego walka Ustinow/Pulew będzie dla zwycięzcy dużo lepsza niż Price-Harrison.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.