SNARSKI ODPOWIADA SZOTOWI

Wczoraj na ringu w Kanadzie nasz Krzysztof Szot (16-4-1, 5 KO) po bardzo zaciętej walce przegrał z miejscowym Loganem McGuinnessem (18-0-1, 9 KO) na punkty. "Rzeźnik" kilka dni temu słysząc o powrocie na ring weterana Dariusza Snarskiego (32-31-2, 6 KO) wyraził chęć spotkania się z nim w ringu, jednak "Snara" w wypowiedzi nadesłanej na adres redakcyjny twierdzi, że walka z Szotem nie jest mu potrzebna.

- Nie wracam na ring, to jednorazowy występ dedykowany Jurkowi Kulejowi, który był moim autorytetem. Jeśli Szot chce walczyć ze mną, to niech zdobędzie chociaż pas WBF lub cokolwiek, bo oprócz pokonania Cieślaka nie pokazał nic wśród zawodowców. Starcie z 43-letnim Snarskim nic mu nie da. Nie muszę kontynuować kariery, mam swoją grupę, a w niej ponad 30 zawodników, którzy walczą w całej Europie. "Snara" nie musi nic nikomu udowadniać - skomentował pięściarz z Białegostoku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CalgaryFlames
Data: 16-09-2012 19:53:04 
Jeszcze jedno pytanie-kto chcialby ten chlam ogladac.Snarski powiada ze ma 32 bokserow ale gdzie i jakich a Szot byl tu wczoraj w Kanadzie dostal wpierdol od jakiego leszcza i szczezy zeby .Wies tanczy i ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.