CENDROWSKI ZAPRASZA DO LEKTURY

Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011 wydany przez redakcję Bokser.org dokumentuje najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w polskim boksie zawodowym i amatorskim w ubiegłym roku. Do lektury naszej książki zaprasza Mariusz Cendrowski (22-4-2, 8 KO), którego niebawem zobaczymy na gali Włodarczyk-Palacios we Wrocławiu. W Roczniku oczwiście znaleźć można również informacje dotyczące jego ubiegłoroczonych startów, w tym walki na wielkiej gali Kliczko-Adamek we Wrocławiu.

Dzięki wsparciu Mariusza Kołodzieja z Global Boxing Promotions oraz Adama Skarżyńskiego i Łukasza Lichoty z Adam`s Euro Contracting, w tym roku po raz pierwszy byliśmy w stanie wydać nasz Rocznik w pełnym kolorze. Ta bogato ilustrowana książka, oprócz wielu zdjęć z ringów zawodowych, zawiera również zdjęcia wszystkich amatorskich mistrzów i mistrzyń Polski, na poziomie juniorów, kadetów i seniorów.

Oprócz kompletu wyników polskich pięściarzy i pięściarek osiągniętych w ciągu 2011 roku oraz wywiadów z Ludźmi Boksu, oferuje ciekawą dokumentację fotograficzną zawodów. Nasi dziennikarze i fotoreporterzy oprócz dokumentowania wydarzeń, które miały miejsce na polskich ringach, pracowali bowiem także poza granicami kraju: w Niemczech, Finlandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii i Rosji.

Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011, jak również dwie poprzednie edycje Rocznika, można kupić wysyłając zamówienie na adres sklep@bokser.org. W zamówieniu należy podać które książki Państwo zamawiają i w jakich ilościach.

CENNIK:
Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011: 69 PLN + 12 PLN koszty wysyłki
Zestaw Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2009 + 2010 + 2011: 149 PLN + 15 PLN koszty wysyłki

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.