OSCAR: PO LOPEZIE CZAS NA NAJLEPSZYCH

Już jutro w MGM Grand w Las Vegas dojdzie do starcia pomiędzy mistrzem WBC wagi junior średniej, Saulem Alvarezem (40-0-1, 29 KO), a niebezpiecznym Josesito Lopezem (30-4, 18 KO). Promotor championa, słynny Oscar De La Hoya jest zdania, że po pokonaniu Lopeza nadszedł czas na znacznie trudniejsze walki dla 22-letniego Meksykanina.

- Bardzo chciałbym zobaczyć go w walce z Martinezem, jeśli ten wygra. Chcę zobaczyć go z Mayweatherem, z Miguelem Cotto, absolutnie. Przyprowadźcie Larę. Przyprowadźcie wszystkich tych gości! Alvarez jest gotowy - powiedział szef grupy Golden Boy Promotion.

Jego zdaniem "Canelo" jest ewenementem, bo w tak młodym wieku i tak krótkim czasie zyskał wielką popularność i osiągnięcia, a najlepsze dopiero przed nim.

- Mamy na niego plan, a ten dzieciak jest bardzo ambitny i w wieku 22 lat osiągnął bardzo wiele i jest bardzo popularny. Czasami musimy go stopować, bo on już chce stawać do walk z największymi. On nie chce być dobry, chce być zapamiętany na długie lata - zakończył De La Hoya.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 14-09-2012 19:11:00 
"...słynny Oscar De La Hoya jest zdania, że po pokonaniu Lopeza nadszedł czas na znacznie trudniejsze walki dla 22-letniego Meksykanina."

Masło maślane :)
nie lepiej było napisać nadejdzie? Przecież ta walka dopiero jutro, więc formalnie Canelo jeszcze nie pokonał Lopeza :)
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 14-09-2012 20:43:52 
Ta, na pewno. Już widzę jak puszczają Canelo na Martineza czy Larę. Na Cotto by się zgodzili, bo tutaj Cynamon miałby szansę i dostałby masę pieniędzy. Na Mayweathera też, bo choćby przegrał to przegrana z Mayweatherem nic nie znaczy, a dostałby nawiększą wypłatę w karierze.

Nie wierzę, że doprowadzą do walki z Martinezem.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 15-09-2012 04:59:38 
Oscarek, ja sie zgadzaqm, Golovkin powiedzial ze zejdzie do 154 lbs, wiec czekam na walke. Tak na powaznie to nigdy nie zaryzykujesz, najjpierw Cynamon musi zarobic dla ciebie duuuzo kasy, czyli walki z Golovkinem nie bedzi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.