MAIDANA CHCE UMOWNEGO LIMITU

Wczoraj pisaliśmy o tym, że tymczasowy mistrz świata federacji WBC w wadze junior półśredniej, Lucas Martin Matthysse (32-2, 30 KO), chętnie zmierzy się ze swoim odwiecznym rywalem z ringów amatorskich - Marcosem Rene Maidaną (31-3, 28 KO), jeśli ten w nocy z soboty na niedzielę pokona Jesusa Soto Karassa (26-7-3, 17 KO).

Sebastian Contursi, doradca Maidany, nie sądzi, by Matthysse chciał przenieść się do kategorii półśredniej, natomiast "El Chino" nie jest już w stanie zejść do niższej dywizji. Jedynym rozwiązaniem jest więc umowny limit ok. 143-144 funtów. Oczywiście walka ma sens tylko wtedy, jeżeli obydwaj zawodnicy zostaną odpowiednio opłaceni.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Boban81
Data: 14-09-2012 14:37:02 
To ja chcę walkę zobaczyć!!!!!!!!
Matthysse będzie faworytem, jednak będę kibicował Maidanie.
Nie że nie lubię Lucasa, jednak nie zdradzę Marcosa.
Nieważne zresztą, walka będzie (jeśli się odbędzie) ZAJEBISTA!!!
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 14-09-2012 15:00:10 
J na miejscu Lucasa starał bym sie o pojedynek z Garciją który zapewnił by mu spory rozgłos w USA i oczywiście spore pieniądze nie mówie narazie o milionacz ale pareset tysięcy zielonych
 Autor komentarza: Matys90
Data: 14-09-2012 15:07:33 
No ba, ma WBC interim, Garcia ma WBC, więc taka powinna być kolej rzeczy, chyba że dziadek Morales zaskoczy ;) Tylko ten Osugun ostatnio, podobno parę lat był #1 pretendentem i dopiero teraz doczekał się tej walki o niby tytuł, więc starać to się można, a dziady na górze i tak decydują.

Guerrero też bym zobaczył Lucasem, obaj są "na dorobku", obaj mają te interimy, a Robert jednak do półśredniej chyba nie pasuje. A jeszcze lepiej jakby Matthysse przećwiczył cwaniaczka Bronera ;)
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 14-09-2012 15:25:13 
myśle że garcia należy do odważnych zawodników i lucasa nia będzie zwodził przez lata
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.