III GP 2012: 81kg - IGOR JAKUBOWSKI vs MATEUSZ TRYC

2 września w Grudziądzu odbyło się 14 walk finałowych III Grand Prix w Boksie o Puchar PZB, na których to zawodach stoczono łącznie 135 pojedynków. Zapraszamy na zapis walki finałowej w kategorii do 81kg Igor Jakubowski (PKB Poznań) vs Mateusz Tryc (Feniks Warszawa) z kontrowersyjnym - choć zgodnym z regulaminem - werdyktem o wygranej Jakubowskiego przez dyskwalifikację w 2 rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: witusIV
Data: 14-09-2012 09:34:28 
Skoro zajęliście się wprowadzaniem walk z kontrowersyjnymi werdyktami to pokażcie finał wagi 64kg. Niech internauci sami ocenią skandaliczną zmianę decyzji sędziów...
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 14-09-2012 18:42:11 
Pierwszą rundę wygrał na pewno Jakubowski pokazując dobry i mądry boks.W drugiej rundzie chciał podobnie boksować ale Tryc przyspieszył a Jakubowskiemu zaczęły "siadać" nogi...niestety!I myslę że trzecia runda byłaby już zdecydowanie dla Tryca.Ale coś się stało w drugiej rundzie i patrząc tylko na film trudno mi powiedzieć czy rzeczywiście był cios poniżej pasa.Zachowanie Igora wskazuje że tak było.Do końca nie jestem pewien czy prawidłowo zareagował sędzia ringowy.Może ...expert coś wyjaśni?Ciekawy jestem rewanżu w wymiarze pełnych trzech rund!
 Autor komentarza: endriu
Data: 14-09-2012 21:52:24 
Pozdrawiam panie Leszko ale do domku daleko:-)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.