PRICE: NIE OCENIAM GO PO WALCE Z HAYE'M

Już tylko miesiąc pozostał do pojedynku pomiędzy Davidem Pricem (13-0, 11 KO), a byłym mistrzem EBU królewskiej wagi, Audleyem Harrisonem (28-5, 21 KO). 29-letni brązowy medalista z Pekinu nie zamierza oceniać swojego oponenta po kompromitującej walce z Davidem Haye'm (26-2, 24 KO) i spodziewa się jego dobrej formy.

Przypomnijmy, że Harrison spotkał się "Hayemakerem" 2 lata temu, gdzie przegrał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Do momentu zastopowania walki praktycznie nie zadawał ciosów i nie przejawiał chęci wygrania pojedynku.

- Jeśli go pokonam, Audley prawdopodobnie odejdzie na emeryturę. Decyzja oczywiście należy do niego, jednak jest to bardzo prawdopodobne. Jak to się stanie będę z jednej strony smutny, z drugiej zadowolony z wygranej. Jestem pewny, że zwyciężę, a wtedy nadejdzie dla niego smutny moment zawieszenia rękawic na kołku. Wielu mówi, że Audley to niebezpieczny wybór. Zawsze ciążyła na nim presja, jednak teraz Audley nie ma nic do stracenia. Jego reputacja nie może być już gorsza niż po walce z Haye'm. Jeżeli ludzie chcą go oceniać na podstawie tej walki, to ich sprawa, ja nie będę tego robił. Spodziewam się Harrisona w najlepszej formie, niebezpiecznego, to będzie dobry test - powiedział Price.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 12-09-2012 22:40:13 
Ciągłe to samo wiadomo Price z łatwością wygra KO/TKO.Taka walka ma tylko sens marketingowy na wyspach.Czekam na kogoś poważnego bo liczę na Price ale nie ukrywam ciekawsza dla mnie jest kariera Furego dopiero 23 lata i dużo poważniejsze wyzwania.
 Autor komentarza: boksjor
Data: 12-09-2012 23:51:23 
Harrisonie to krok wstecz dla Price. Powinien już walczyć z europejską czołówką
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 13-09-2012 17:47:37 
"Jeżeli ludzie chcą go oceniać na podstawie tej walki (Haye), to ich sprawa, ja nie będę tego robił"

no można go ocenić jeszcze po walce z Roganem, Williamsem, Guinnem, Sprottem :)))
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.