PONCE DE LEON GOTOWY DO WALKI

Nieco w cieniu wielkich weekendowych starć odbędzie się pojedynek dwóch czołowych pięściarzy wagi piórkowej. Mistrz świata federacji WBC Jhonny Gonzalez (52-7, 45 KO) zmierzy się z twardym i nieustępliwym Danielem Ponce De Leonem (43-4, 35 KO), a ich walka gwarantuje wielkie emocje i grad mocnych ciosów z obydwu stron.

- Czekałem na tę okazję od dawna, ale pojawiła się w odpowiednim momencie, bo czuję się dobrze - oświadczył 32-letni Ponce De Leon. - Jhonny jest trochę wyższy ode mnie, ale to nie problem, bo mierzyłem się już z wysokimi zawodnikami.

Eksperci nie dają szans walczącego z odwrotnej pozycji Danielowi, ale on sam w ogóle się tym nie przejmuje. Nie martwi go ani wyborna technika rywala, ani też jego szybkość i bardzo mocne uderzenie.

- To nie dla mnie znaczenia. Ludzie mogą sobie myśleć co tylko chcą. Ja tylko przygotowuje się, żeby dawać dobre walki i właśnie tak powinno to wyglądać - oznajmił zawodnik, który w marcu 2011 roku stoczył bardzo zacięty pojedynek z Adrienem Bronerem (24-0, 20 KO) i większość fachowców była zdania, że to Meksykanin bardziej zasłużył wówczas na zwycięstwo po dziesięciu rundach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 12-09-2012 19:09:42 
ponce de leon do boju!
 Autor komentarza: liscthc
Data: 12-09-2012 19:24:30 
To na gali Alvareza,kurna ciężko będzie te wszystkie walki pogodzić ze sobą,Na tej gali jak i na gali Martineza jest naprawdę sporo fajnych walk.

Tu nie wiem kto wygra,obaj to wojownicy raczej bezkompromisowi.Pewnie będą dechy w tej walce.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.