ARUM POTWIERDZA: MANNY WALCZY 8 GRUDNIA

Bob Arum po raz kolejny zapewnia, że jest bardzo blisko sfinalizowania kontraktu dotyczącego następnej walki Manny'ego Pacquiao (54-4-2, 38 KO). Tym razem chyba można mu wierzyć, bo wyjawił, że we wtorek w Beverly Hills odbędzie się konferencja anonsująca pojedynek.

- Tak, on będzie walczył 8 grudnia. Obecnie finalizujemy umowy umowę z jego przeciwnikiem i samym Mannym. Do końca tygodnia wszystko będzie gotowe. We wtorek odbędzie się konferencja prasowa w Beverly Hills Hotel - oświadczył promotor.

Od dawna mówi się, że dwaj potencjalni przeciwnicy "Pacmana" to jego stary znajomy Juan Manuel Marquez (54-6-1, 39 KO) oraz Timothy Bradley (29-0, 12 KO), który w czerwcu w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach odebrał Filipińczykowi tytuł mistrza świata federacji WBO w wadze półśredniej. Do czasu zakończenia rozmów Arum nie zamierza udzielać kolejnych informacji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 12-09-2012 12:31:24 
Ta, można mu wierzyć. To już bodajże czwarty raz kiedy to mają podać nazwisko rywala i podpisać kontrakt. Już miesiąc temu miało być wszystko wiadomo. Następny termin podania nazwiska rywala mają w środę, czyli dziś.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.