Przedstawiamy ostatnią fotorelację z dekoracji najlepszych zawodniczek zakończonego dzisiaj 4. Turnieju o Puchar Miasta Nikołajewa seniorek w boksie. W ciągu 4 dni zawodów Polki, którym sekundowali trenerzy Ireneusz Przywara i Paweł Pasiak, wygrały 9 z 17 pojedynków, zdobywając w sumie 8 miejsc medalowych.

Najlepszą zawodniczką wagi półciężkiej (81 kg) została Wioleta MIchalska, drugie miejsca przypadły w udziale Sandrze Brodackiej (48 kg), Magdalenie Wichrowskiej (60 kg) i Natalii Hollińskiej (69 kg), a na najniższym stopniu podium stanęły Angelika Grońska (48 kg), Martyna Letkiewicz (54 kg), Sandra Kruk (57 kg) i Sylwia Maksym (64 kg.

Autor komentarza: lutonadam
Data: 09-09-2012 01:48:04
Brawo dziewczyny!Prawdziwi Kibice są dumni z WAS!Gratulacje!
 Autor komentarza: Hache
Data: 09-09-2012 23:41:01
Dlaczego redaktorzy bokser.org usuwają komentarze w których się nie przeklina i nikogo nie wyzywa? To już nie można pisać prawdy? Pani z wagi 81kg miała z losowania od razu finał i to jeszcze z porażająco słabą Ukrainką, która stawia pierwsze kroki na arenie międzynarodowej a się zachwycają jakby mistrzostwo świata zdobyła. To dlaczego nie promujecie Sandry Kruk i Magdaleny Wichrowskiej? Osiągnęły srebra MŚ... a no tak Michalska jest od pana Landowskiego z Warszawki.
Dziękuję
Rozumiem
 Autor komentarza: Yaras72 (Redaktor bokser.org)
Data: 10-09-2012 00:18:19
"Promujemy" i doceniamy w jednakowy sposób sukcesy wszystkich zawodniczek i zawodników. Moim zdaniem jest to czytelne w naszym serwisie. Jeśli gdzieś znajdzie się elementy faworyzowania jednych/dyskredytowania drugich, to głównie w komentarzach. I to jest smutne.

O Wiolecie pisaliśmy dotąd zdecydowanie mniej niż o Sandrze i Magdzie. To zrozumiałe, bo dopiero zaczyna swoją karierę. Doceniamy Jej zwycięstwo na Ukrainie, z uwagi na fakt, że to międzynarodowy debiut. A trenera Landowskiego nie miałem jeszcze okazji poznać... Jest z Warszawki? Ja z Gdyni.
Pozdrawiam.
 Autor komentarza: Darko
Data: 10-09-2012 17:49:47
Może bokser.org napisze coś na temat zachowania PanaKIEROWNIKA EKIPYpodczas turnieju w Nikołajewie?A jest o czym pisać!!!!!!!!!!!!!!
Data: 11-09-2012 23:54:00
Pan kierownik zapił się?Bo jak przeżył to przecież jest OK!