ZDJĘCIE DNIA: WIOLETA MICHALSKA TRIUMFUJE NA UKRAINIE

Mistrzyni Polski wagi półciężkiej (81 kg), Wioleta Michalska na najwyższym stopniu podium 4. Turnieju o Puchar Miasta Nikołajewa seniorek w boksie. Młoda zawodniczka warszawskiej Legii pokonała dzisiaj wysoko na punkty Ukrainkę Marynę Poljak, udanie debiutując na międzynarodowej arenie.

Zarówno Wiolecie, Jej pozostałym Koleżankom z kadry narodowej oraz Trenerom w imieniu redakcji BOKSER.ORG życzymy wielu sukcesów w bieżącym i przyszłych sezonach. Jednocześnie zapowiadamy, że dzisiaj w naszym serwisie obszerna fotorelacja z ostatniego dnia turnieju w Nikołajewie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hache
Data: 09-09-2012 23:36:36 
Usuwamy prawdziwe i do bólu szczere komentarze, tak tak cenzura bokser.org
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 17-09-2012 23:53:08 
Jeżeli opinie nie są wulgarne ,obrażające człowieka to nie powinno się ich usuwać.Jeśli o decyzji usunięcia decyduje "jakaś" polityka to bokser.org powinien się ....wstydzić!
 Autor komentarza: Yaras72 (Redaktor bokser.org)
Data: 18-09-2012 19:24:31 
lutonadam,

naprawdę myśli Pan, że usuwamy komentarze bez konkretnych powodów? Nigdy nie kierowała nami żadna "polityka" tylko szacunek dla ambicji zawodników, trenerów, działaczy... Nie jesteśmy jednak rynsztokiem, w którym różni anonimowi czytelnicy będą uwłaczać godności osób, o których piszemy.

Jeśli już chcecie kogoś na BOKSER.ORG krytykować, to róbcie to z klasą. Zapewniam, że takiej konstruktywnej krytyki nikt z komentarzy nie usunie. Co więcej - może stanie się to zalążkiem ciekawej dyskusji nt. problemów polskiego boksu.

Szanujmy się...

Pozdrawiam.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.