TOMASZ ADAMEK: MYŚLĘ O KLICZKACH

- W sobotę walczy pan z Travisem Walkerem, około siedemnastej czasu amerykańskiego. Pamięta pan kiedy ostatnio wchodził do ringu tak wcześnie?
Tomasz Adamek: Nie pamiętam, naprawdę nie wiem. Nie zdarzyło mi się to nawet kiedy zaczynałem zawodową karierę. Oczywiście, jako amator występowałem w porannych i popołudniowych sesjach, ale jako zawodowiec nigdy. To jednak nie ma żadnego znaczenia. Dzień, w którym walczysz, polega głównie na czekaniu i teraz tak sobie myślę, że im szybciej wejdę do ringu, tym lepiej.

- Plan dnia jednak trochę się zmieni.
TA: Tylko tyle, że obiad zjem trochę wcześniej, pewnie około trzynastej. Dwie godziny później wsiadam w samochód i jadę do hali Prudential Center w Newark. A później już do roboty.

- Walkera ma pan dokładnie rozpracowanego?

TA: Tak, miałem przecież osiem tygodni przygotowań. Mój trener Roger Bloodworth pokazywał mi przez cały ten czas jak uderzać i co robić w ringu, żeby go pobić. Będzie dobrze. Wiem na co muszę uważać. To przecież waga ciężka, trafia cię taki gość w głowę i naprawdę może mocno zaboleć. On większość pojedynków wygrywał przed czasem, więc ma czym bić. Silny jest, to na pewno można o nim powiedzieć, więc muszę być skupiony przez cały czas. Jeśli zrealizuję swój plan, będę spokojny o końcowy wynik.

- Kiedy ogłosiliście, że będzie pan walczył właśnie z Amerykaninem, trochę się panu dostało, że to nie jest w tej chwili najlepszy rywal.
TA: Jest w czołówce rankingów, chce walczyć o pozycję numer dwa. Dostał szansę i będzie gotowy do pojedynku ze mną na sto procent. Na pewno nic nie przyjdzie mi łatwo. Federacja zgodziła się na taki pojedynek, więc o czym tu więcej mówić? Proszę mnie tylko nie pytać czy spodziewam się dwunastu rund czy nokautu, bo ja zawsze nastawiam się na pełen dystans. Muszę być szybki i często trafiać. Tylko wtedy można liczyć na wygraną, ale o nokaucie naprawdę nie myślę.

- Zapłaciłby pan 40 złotych za możliwość oglądania takiej walki? Tyle transmisja kosztuje w pay per view.
TA: Gdyby coś mnie interesowało, to pewnie nie żałowałbym pieniędzy. Nie chcę jednak o tym mówić, bo to nie ja dyktuję ceny. Skupiam się na ciężkiej bokserskiej robocie podczas przygotowań i później, już w ringu.

- Mówi pan, że czuje się świetnie, ale już taki młody nie jest. W grudniu będzie pan obchodził 36. urodziny.
TA: Ale naprawdę czuję się bardzo dobrze. Utrzymuję ciało w treningu, nie robię większych przerw, jestem aktywny. Jest lepiej niż w czasach kiedy walczyłem w lżejszych kategoriach i musiałem zbijać wagę. Wtedy to dopiero byłem zmęczony! Teraz zdrowie dopisuje. Nie czuję upływającego czasu, nie miałem kontuzji. Czasem zaboli mnie ręka czy noga, ale to przecież akurat normalne u sportowców. Mój organizm jest gotowy do ciężkiej pracy przez cały czas.

- Ile jeszcze pana organizm wytrzyma?
TA: Tylko „Góra" wie. Chciałbym stoczyć jeszcze kilka walk, spróbować zdobyć mistrzowski pas i odejść. 2013 i 2014 to pewnie będą moje ostatnie lata w ringu. Później zajmę się czymś innym. Coś sobie znajdę, bo w domu na pewno za długo nie usiedzę.

- Wybiera pan teraz wysokich rywali, bo ciągle wierzy w kolejną walkę z jednym z braci Kliczków?
TA: Muszę wygrać najbliższy pojedynek, później grudniowy i zasłużyć na kolejną szansę. Wierzę, że ją otrzymam.

- Menedżerowie Kliczków mówią, że nie widzą pana kolejne walki z jednym z Ukraińców.

TA: Chcę zostać pretendentem i wtedy taką szansę dostanę. Nie proszę nikogo, żeby coś mi dał. Walczę o pozycję numer dwa, później numer jeden i wtedy siądziemy do rozmów. Myślę, że nastąpi to szybko, już w przyszłym roku. Na razie wiem tylko, że mam przed sobą Walkera, a później termin kolejnej walki, 22 grudnia. O tym dniu i ewentualnym rywalu na razie jednak nie myślę. Muszę wygrać w sobotę.

- Pana przyjaciel Ziggy Rozalski powiedział, że o mistrzowski pas będzie pan walczył z Władymirem Kliczko albo Mariuszem Wachem.
TA: Kibicuję każdemu rodakowi, więc i Mariuszowi życzę dobrej walki i zwycięstwa z Ukraińcem. Jednak zapewniam, że łatwo mu nie będzie, Kliczkowie to wielcy mistrzowie, sam o tym wiem najlepiej, bo przegrałem ze starszym z braci.

- Mocno był pan zaskoczony informacją o walce Wacha z Władymirem?
TA: Doprowadzenie do finału takiej sprawy jest także pracą promotorów, którzy potrafili rozmawiać o biznesie.

- Jakiś czas temu mówił pan, że z Polakami nie chce się spotykać.
TA: Ziggy tak „strzelił"... Poza tym, jeśli Mariusz wygra to później czeka go rewanż, więc to wszystko trochę potrwa. Może będzie miejsce w innej federacji? Na razie nie ma zresztą o czym mówić. Każdy z nas musi najpierw wygrywać i na tym się skupmy.

 Rozmawiał Kamil Wolnicki

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: dj1986
Data: 06-09-2012 09:15:04 
hmm...
 Autor komentarza: Cervantes
Data: 06-09-2012 09:19:26 
Powodzenia Tomku :]
 Autor komentarza: gemba
Data: 06-09-2012 09:51:30 
powinno byc napisane tak mysle o kasie kliczkow,bo nie mam z nimi szans.jeszcze dwie walki i dostane taka walke no z walkerem to jest eliminator do pasa ibf ,ale komedia.sparingpartner z pierwszej 15
 Autor komentarza: nurgle
Data: 06-09-2012 09:59:14 
standard: ja nie dyktuję cen, to nie moja sprawa, Zygi to, Roger tamto, z Polakami nie, ale to Zygi powiedział, ja nie wiem, kasa się zgodzi, to tak, ale z Polakami nie, ale Wach może wygrać, więc z Polakiem tak etc, etc, etc.

hipokryzja w czystej formie. gdyby Toney dostał licencję na walkę, to o miejsce 2 IBF Adamek walczyłby z Toneyem (legenda, więc PPV mogłoby kosztować 50-60 zyli), chociaż pożyjemy, zobaczymy, pod koniec roku na gwiazdkę, czemu nie, ciemny polski lud wszystko kupi, zwłaszcza z USA.

rozumiem, że bokser ma walczyć w ringu i na tym się skupić, ale NIE WIERZĘ, że nie wie, co się dzieje wokół, ile ma kosztować tak przecież "szanowanych" przez Adamka kibiców w Polsce możliwość obejrzenia jego walki i dlaczego walczy o takiej porze. oznacza to po prostu, że Adamek przebywając w USA ma kibiców z Polski w głębokim poważaniu. mam nadzieję, że PPV będzie spektakularną klapą.

rozumiem, że Wasyl musi robić takie szopki (Kołodziej-Ilie o drugie miejsce IBF czy WBA), ale to niższy poziom finansowy i wydaje mi się, że sam na PPV się nie porwie, bo inaczej będzie skończony.

walkę obejrzę na streamie ZA DARMO, chyba na żywca, bo na sobotę nie szykuje mi się nic ciekawego do roboty.
 Autor komentarza: znawco
Data: 06-09-2012 10:07:12 
skoro to co Adamek mówi to standard, jak zawsze hipokryzje, zawsze Roger, zawsze Zigi, to po ch*j następny mędrzec się nad tym spi*rdala w komentarzu?
 Autor komentarza: hernandez
Data: 06-09-2012 10:11:18 
znawco

żebyś mógł mu odpisać i wyglądać na osobę inteligentniejszą, sprawiedliwszą i bardziej znającą się na boksie
 Autor komentarza: rumburak
Data: 06-09-2012 10:14:18 
Pani Duva martwi się o sprzedaż biletów Prudential Center:)
Chyba pomysł z godziną walki w USA nie wypalił i będzie klapa,a u nas będzie klapa z PPV!
 Autor komentarza: nurgle
Data: 06-09-2012 10:21:45 
@znawco

w ten sposób mogę wyrazić swoją dezaprobatę wobec tego, co proponuje i robi Adamek. mam też nadzieję zwrócić uwagę jego fanów na to jak są traktowani przez swojego idola i jego team.
dla porównania Włodarczyk gada głupoty i głupoty czasem też robi, ale od niego nie jedzie hipokryzją, a przynajmniej nie w takim stopniu.

a odnośnie PPV - było u nas dwa razy i dwa razy było załatwione przez Amerykanów, którym chyba wydaje się, że skoro Polska należała kiedyś do "bloku wschodniego", to z pocałowaniem ręki polscy kibice dadzą prawie pół stówy za obejrzenie kupy, który oni mają za darmo? nie ze mną te numery, Bruner.

z pełną świadomością i premedytacją zachęcam do niekupowania i niepłacenia za PPV, tylko do obejrzenia streama, bo jak ktoś słusznie zauważył, niedługo nawet za obejrzenie prognozy pogody trzeba będzie płacić.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 06-09-2012 10:43:31 
nurgle
Zgadzam sią z tobą!
Jest wiele rozwiązań żeby tego żdzierstwa PPV obejśc.

Temat rzeka ale KSW też w PPV
Benzyna 6 zł w polsce i inne takie drogie duperele.
Fajnie nas traktóją że szlag trafia!
 Autor komentarza: Faraon
Data: 06-09-2012 10:49:02 
Nawet w arabskich stacjach zobaczysz zadarmo pojedynki
Przykład
Al Jazeera
Arabic TV
Arabic TV sport
tv tunis itd
A tu trzeba płacić jak za zboże bo Polska to bogaty kraj.
 Autor komentarza: znawco
Data: 06-09-2012 10:50:48 
@hernandez
hahah, każdy odgrywa swoją rolę
choć jak na początek to schlebiłeś mi ponad miarę

@nurgle
ok, to działaj. ja wole podejście Tomasza "chcę byc mistrzem świata" Adamka, niż choćby podejście wspomnianego Diablo "nie przykleknę" Włodarczyka :)
 Autor komentarza: Faraon
Data: 06-09-2012 10:52:35 
A co do samego pojedynku to nic znaczącego i powalającego nie będzie!
Menedżerowie dobrze gadają bo Góral już nie jest ciekawą opcją dla nich!
 Autor komentarza: pasibrzuch
Data: 06-09-2012 11:02:31 
Odnoszę wrażenie że Adamkowi też nie podoba się PPV i dlatego tak odcina się od tego tematu.
 Autor komentarza: rumburak
Data: 06-09-2012 11:08:10 
pasibrzuch
Adamka obwiniają że jutrzejszy mecz reprezentacji będzie w PPV...:)
 Autor komentarza: glaude
Data: 06-09-2012 11:09:30 
Widziałem wczoraj na orgu co z Adamkiem robił Łogeł.
Gasił go normalnie w każdym elemencie!
Niech się Tomek cieszy, ze to był tylko trening i że Łogeł nie miał rękawic- taki pałer Bladłord dawał.

Cyt.:
"Zapłaciłby pan 40 złotych za możliwość oglądania takiej walki? Tyle transmisja kosztuje w pay per view."

Ja bym w życiu nie zapłacił.
Co innego jakby to Łogeł miał walczyć.
Wtedy to dałbym stówkę za bilet w Multikinie, zeby na trójwymiarze w okularkach obczajać każdy niuans miękkich kocich ruchów, pokaz szybkości i rosnącą siłę.
Bez Łogeła ten Iwent spali plajtą.
 Autor komentarza: Norbert
Data: 06-09-2012 11:15:27 
Mam pytanie Panowie...
To na jakim programie albo linku można będzie oglądnąć walkę Adamka nie jadąc 40 kilometrów do multikina...
Ja czesto płace 3 zł. + VAT za 1 dzień webb.tv ale tym razem nic tam nie pisze w programach że na którymś będzie walka.
A może na którym kanale GURU ?
Doradzcie coś bo mi się nie chce dupy ruszać do Multikina tym bardziej że przed i na walce trzeba jakieś drinki porobić.
Szacun i pozdro , doradźcie coś wiernemu kibicowi boksu...
 Autor komentarza: nurgle
Data: 06-09-2012 11:15:41 
@pasibrzuch
to nie odcięcie od tematu, tylko przemilczenie. skoro się o czymś nie mówi, to nie ma problemu.
np. w Polsce nie ma problemu związków par homoseksualnych, bo się o tym nie mówi.

@znawco
Włodarczyk "nie przyklęknę" jest mistrzem świata, a Adamek nie jest i nie będzie :)
 Autor komentarza: PanAdam27
Data: 06-09-2012 11:15:50 
Adamek w końcu staje w honorowym rzędzie z reprezentacją polski w piłce nożnej. Brawo za wspaniałych rywali!

Czy znajdzie się znowu tak liczna grupa debili która to kupi? Ponieważ walki juniora/seniora nie kupi chyba prawie nikt - o czym świadczy nie opublikowanie wyników sprzedaży i jakieś szamotania Jonesa o odszkodowaniu.
 Autor komentarza: adam12
Data: 06-09-2012 11:22:24 
rumburak , Jeszcze troche i Adamka będą obwiniać o to że populacja żółwi błotnych maleje. Faktem jednak jest że PPV hamuje popularyzację sportów walki w Polsce. Przykre bo i tak jest z tym u nas słabo.
 Autor komentarza: PanAdam27
Data: 06-09-2012 11:23:39 
Czarnogóra - 650 tyś. mieszkańców (1/50 ludności Polski) PKB - 11 tyś usd (1/2) razem mamy 1/100 potencjału Polski. Wielce to honorowy rywal!.

Będzie Adamek w walce z murzyńskim koszykarzem (następną walkę przewiduje z wielbłądem).

Właśnie - do tego jeszcze mamy w PPV galę z udziałem Pudziana.

Wspaniały to kraj w którym żyjemy!
 Autor komentarza: jowisz881
Data: 06-09-2012 11:27:45 
Faraon
Jakie pojedynki będą na tych stacjach?


pasibrzuch
Raczej temat nie jest dlań zbyt wygodny. Wielu oskarża Adamka o rozprzestrzenienie zarazy o nazwie PPV. Przeniosła się już na KSW i... naszą reprezentację kopanej lol


Norbert
Z pewnością jakieś linki będą. Jak nie na boxingguru to na meczyki.pl czy tym podobnych stronach. Zawsze coś jest.
 Autor komentarza: znawco
Data: 06-09-2012 11:35:28 
@nurgle
zgadza się, "Nie przyklęknę" jest mistrzem świata cokolwiek by o nim teraz nie mówil. Wracając do Adamka - ja odbieram jego działania dość klarownie: chcę być mistrzem świata w HW i chcę zarabiać kasę. Jest kilka możliwości na osiągnięcie celu, Adamek je jasno widzi i dąży w tym kierunku. Szacunek.
 Autor komentarza: rumburak
Data: 06-09-2012 11:38:51 
Norbert
Na webb.tv raczej nie będzie! ale w sobotę będzie pełno linków:)
 Autor komentarza: endriu
Data: 06-09-2012 11:41:05 
Pamięć mnie w tym przypadku nie myli to Adamek mówił w co najmniej dwóch wywiadach ze z Polakami nie będzie walczył Tych słów nigdy z ust Zygiego nie słyszałem!
 Autor komentarza: NATHAN
Data: 06-09-2012 11:42:32 
Niech ich szlag trafi z tym zasranym PPV za taki kmiot, W ŻYCIU już nie kupie, nawet jak Adamek będzie walczył z Władimirem, frajerzy byliśmy z kumplami że kupiliśmy rok temu jego walke z Vitem, i wyszło nas to może po 10 zł ale i przyczyniliśmy sie do dalszego propagowania tego chorego jak na polskie realia systemu.

W każdym razie niech on sobie walczy z kim chce, mnie to nie obchodzi, nie wyłoże już ani złamanego grosza na ten szit, nawet w walce Włada z Wachem, tylko obejrze na streamie i pierdziele.

Życze im totalnej klapy i żeby sie przejechali tak samo jak wielki RJJ i rozczarowali i zrozumieli że to gówno w polsce nie przejdzie.

Wybaczcie za emocje, ale bez napinki, Pozdro :)
 Autor komentarza: NATHAN
Data: 06-09-2012 11:52:32 
Zapomniałem dodać że przyczyniliśmy sie NIESTETY do propagowania tego szitu w polsce.
I sobie teraz pluje w brode, no ale cóż, patriotyzm wtedy wziął góre, więcej po tym blamażu nie weźmie :)
 Autor komentarza: Vroo
Data: 06-09-2012 11:55:37 
"To przecież waga ciężka, trafia cię taki gość w głowę i naprawdę potem gadasz to samo w każdym wywiadzie."

Szkoda że nie ma oficjalnie walki w necie, np. na ipla. Adamkowi warto zapłacić.
 Autor komentarza: nurgle
Data: 06-09-2012 12:08:48 
@znawco

zgadzam się z tobą, Adamek chce być mistrzem świata i zarabiać pieniądze jak każdy ambitny zawodnik. w jego przypadku marzenie ściętej głowy, ale każdy może marzyć.

mnie wkurza to, że walcząc ze średniakiem jakim jest Walker (a mógł być Toney, naprawdę żałuję, że go nie będzie, wtedy dużo więcej hejterów miałoby używanie, a może i jacyś psychofani w końcu przejrzeliby na oczy) każe kibicom w kraju płacić 40 złotych. co więcej kibice w innych krajach mają to w telewizji ZA DARMO. co jeszcze więcej, jego promotor organizuje galę w takich godzinach, że w USA mało kto będzie miał czas i chęć to obejrzeć (hala będzie świeciła pustkami), tylko po to, aby w taki chamski sposób wyciągnąć kasę TYLKO od kibiców mieszkających w Polsce.

wszystko to wygląda tak, że Adamek chce psim swędem dopchać się do koryta o nazwie Kliczko. OK, wszystko rozumiem, takie są realia tego sportu, Wasyl robi podobnie dla swoich zawodników, ale póki co nie każe nam bulić grubej kasy na PPV, bo 40 złotych to dla mnie horrendalna cena za takie badziewie.
i jeszce taka doczepka: gala Adamek-Walker będzie stała prawdopodobnie na podobnym poziomie organizacyjnym co gala Włodarczyk-Palacios II, same walki głowne będą podobne. ale Wasyla z chęcią obejrzę, bo nie kosztuje mnie to nic poza abonamentem za kablówkę.
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 06-09-2012 12:16:26 
Panowie i Panie, szkoda zdrowia. Spokojnie, trudne czasy trzeba przetrwać, chytry dwa razy traci, a po tej walce przekonacie się jak nabierze wody w usta. Adamek tak chwali USA, a teraz mówi że nie ma nic do gadania?

Na bank to polegnie i będą się zbierać po tym bardzo długo, tylko bądźcie cierpliwi.
Szanuje jego decyzje, możesz Tomku dać nawet cenę 100zł i walczyć na pustej hali, sam się wpier... w to bagno, to teraz idź na dno!!!
 Autor komentarza: tommy
Data: 06-09-2012 12:23:16 
Mśli o Kliczkach a nie pomyślał o dobrym trenerze.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-09-2012 12:25:01 
Nie ma co się pastwić nad panem Adamkiem... Później ludzie dziwią się że traci kibiców i coraz więcej ludzi ma o nim negatywne zdanie. Piałem jakiś czas temu że jedną z przyczyn negatywnego odbioru Tomka jest wręcz tragiczna sytuacja porozumienia na lini on i promotorzy... Przecież to nie Zyggi mówił że nie będzie walk z Polakami tylko sam Adamek się zapierałże to jego koledzy. Teraz ośmiesza się bo jest jakaś minimalna szansa że Wach będzie mistrzem i można będzie na nim zarobić to już takim wielkim kolegą nie jest... Adamek to nie tylko hipokryta ale mało inteligentny facet. Mówi to co mu ślina na język przyniesie i często sam nawet nie wie co powiedzieć. W trudnych sytuacjach zwala wszystko na promotorów, z którymi wywiady to rzadkość. Myślę że byłoby lepiej gdyby wogóle nie udzielał wywiadów bo gubi się w "kłamstewkach" swojego teamu i wygląda jak kretyn. Na prawdę nie chce nikogo obrażać ale w wywiadach Tomka można zauważyć tak szybkie zmiany że wiadomo że chodzi o kasę i robienie kibiców w balona. Tylko niedzielny kibic nie znający całych poprzednich wypowiedzi się na to nabierze. I nie piszcie że wszyscy pięściarze tak robią, bo to nie prawda, robi tak duża część ale robią to umiejętnie. Być może to kwestia inteligencji...
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 06-09-2012 12:28:36 
Panowie co innego jest jak gala jest w PL gdzie walczą polacy z czołówki i PPV ma budować pozycje polskiego boksu niż mamy płacić za walkę jednego średniaka.

Wspieram sport, ale za gów... się nie płaci...
 Autor komentarza: lolek
Data: 06-09-2012 13:15:34 
Ile wam ku*wa razy można tłumaczyć że ppv to jest towar tak jak chleb, wódka itp.Nie chcesz nie kupujesz.Szczególnie że żyjemy w dobie internetu gdzie jest praktycznie wszystko.Jasna rzecz że czym mniej ludzi wykupi tym lepiej.Towar sie nie sprzeda więc zostanie wycofany z rynku ot cała filozofia.A może Wach wam odpowie ile od niego zależy w kwestii ppv?Wtedy może przestalibyście skamleć na Adamka.
Blackdog
Jakich kibiców traci Adamek?Mówisz o tej garstce napinaczy z bokser org?
W tym momencie jest zalogowanych 160 użytkowników więc sam sobie odpowiedz jakie znaczenie masz dla Adamka ty i może jeszcze kilkadziesiąt osób myślących podobnie.
I podkreślam że ppv również nie wykupie.
 Autor komentarza: klasyk2012
Data: 06-09-2012 13:23:18 
to niech mysli raz sie nabralem i tyle po pierwszym prawym prostym odechcialo mu sie boksowac
 Autor komentarza: milosz762
Data: 06-09-2012 13:28:36 
dodajcie mój komentarz
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-09-2012 13:29:43 
Lolek ale gościu spokojnie. To oczywiste że jak to określiłeś "napinacze z bokser org" nie mają dla Adamka żadnego znaczenia. Gdyby mieli dawno zaczął by przejmować się jak jest postrzegany, co mówi i jak traktuje swoich kibiców. Na szczęście dla niego on od zarabiania ma takich ludzi jak ty i niedzielnych kibiców, których opinią nie musi się przejmować bo albo ich kwestie te nie obchodzą albo po prostu nabiorą się i kupią takie badziewie wierząc że Adamek walczy z jakimś bossem. Ja nie działam na szkodę Adamka, ja po prostu piszę jak jest. Jeżeli uważasz że ktoś kto w co drugim wywiadzie diametralnie zmienia zdanie i zaprzecza sam sobie, dodatkowo zaznaczając że nic nie wie jest osobą inteligentną to pozdrawiam. Ja po prostu widzę że cała ta szopka jest ponad siły intelektualne Adamka i się często w niej gubi. Jeżeli piszę nie prawdę to mi coś zarzuć...
 Autor komentarza: IronTyson
Data: 06-09-2012 13:55:05 
Dodajmy do tego że ta walka ze średniakiem Walkerem będzie pięknie ozdobiona konfetii i laserami i fajerwerkami ELIMINATOR 'Nasz Polak walczy o prawo walki o Mistrzostwo świata' - a to że wałek zrobiony i on musi wygrać ze średnim Walkerem aby byc nr2 i potem z kimś tam jeszcze - piszę z kimś bo chyba nikt poza niedzielnymi nie nabrał sie na bajkę że naprwde zawalczy z Ustinovem, Pulevem czy choćby Solisem... o pozycje nr1- zawalczy z jakimś mega średniakiem ale luz poczekamy zobaczymy. Walka z Walkerem to shit - ale bedzie i juz jest tak rozdmuchane jakby to było niewiem co :). Oj pazerny Tomku moich $ za tak słabe widowisko nie zobaczysz - sorrry :D
 Autor komentarza: lolek
Data: 06-09-2012 14:03:39 
BlackDog
Na końcu podkreśliłem że również nie wykupie ppv więc Adamek na mnie nie zarobi.Czytaj dokładnie.Nie moge ci zarzucić że piszesz nieprawde ponieważ ja również niewiem jaka jest prawda a to co napisałeś to jest tylko twoje zdanie w tym temacie.Odniosłem sie do fragmentu"Póżniej ludzie dziwią sie że traci kibiców"a nie do całego postu.
Adamek mógłby zmieniać zdanie w co drugim wywiadzie i mało mnie to obchodzi.Bardziej skupiam sie na tym co dzieje sie w ringu.Tobie życze żebys może mniej emocjonalnie podszedł do Adamka wtedy może mniej sie bedziesz wku*wiał.
 Autor komentarza: polakMaly1
Data: 06-09-2012 14:08:26 
Lepiej kulajcie kasiorkę na jutrzejsze PPV z Czarnogóra...only 20 pln!!!
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-09-2012 14:09:25 
Rozumiem, odniosłem się do kibiców których Adamek nigdy nie straci. Nie tylko jednak na tym forum da się zaobserwować że ludzie połapali się w tym co się dzieje i już to co robi Adamek im nie pasuje. To czy podchodzę do tego emocjonalnie, myślę że już od dłuższego czasu nie, aczkolwiek w wypadku dyskusji na jego temat nie ukrywam że często lubię "przekonywać" ludzi do tego że się mylą. Zawsze mocnymi argumentami. Pozdrawiam.
 Autor komentarza: Coperek
Data: 06-09-2012 14:10:04 
Czy wy naprawdę myślicie, że Adamek pójdzie do np. Duvy i powie "Nie godze się na PPV, przynajmniej nie takie drogie bo kibicom się nie podoba" ?
Duva odpowiedziałaby:

- Tomek, powiedz mi co wiesz o biznesie i finansach show businessu?

I na tym by się skończyła rozmowa. Myślę, że rozumiecie o co mi chodzi.
 Autor komentarza: polakMaly1
Data: 06-09-2012 14:11:31 
Autor komentarza: Coperek
Data: 06-09-2012 14:10:04
Czy wy naprawdę myślicie, że Adamek pójdzie do np. Duvy i powie "Nie godze się na PPV, przynajmniej nie takie drogie bo kibicom się nie podoba" ?
Duva odpowiedziałaby:

- Tomek, powiedz mi co wiesz o biznesie i finansach show businessu?

I na tym by się skończyła rozmowa. Myślę, że rozumiecie o co mi chodzi.
heh no w sumie racja juz raz probował podskoczyć zaraz po Kliczce i z pokorą wrócił do main event
 Autor komentarza: IronTyson
Data: 06-09-2012 14:12:23 
@Coperek

obstawiam inaczej przebieg rozmowy

Duva: 'Tomek wiem jak zedrzeć wiecej z Twoich kibiców'
Adamek: 'no w końcu konkrety - jestem otwarty na propozycje'
 Autor komentarza: nurgle
Data: 06-09-2012 14:21:39 
@IronTyson

rewelacja :)
 Autor komentarza: un4given
Data: 06-09-2012 14:26:25 
Adamek ma swój Team. Wybrał sobie ludzi którzy zajmują się za niego różnymi sprawami. Ufa tym osobom w 100% i po prostu nie wpierdala się im w robotę bo się na tym zwyczajnie nie zna.

Co do PPV to myślę, że jest to dłuższy proces wdrażania tego systemu do Polski. Jeśli się on nie przyjmie, nie będzie opłacalny - na co mam nadzieję - to organizatorzy zrezygnują z tego sposobu transmisji sportowych eventów.
 Autor komentarza: Imperator
Data: 06-09-2012 14:26:39 
Adamek pierd**i jak by dostał prawego od Tysona. Ze niby on nie ma nic wspólnego z ustawieniem PPV... Cynizm w czystej postaci. No, ale co ma mówić? Ze nie chciał? Jak przecież to kasa do jego kieszeni spływa.

A Katie Duva ta ruda żydóweczka się jeszcze przejedzie na tym PPV. Chociaż z drugiej strony jebn***ych fanatyków portfela nie zabraknie i nawet za 100pln wykupią walkę nawet gdyby walczył z Mollo czy Michael'em Sprott'em (chociaż i tutaj mógłby dostać na te opuszczona rękę kombosa)
 Autor komentarza: nurgle
Data: 06-09-2012 14:31:01 
Użtkownik Imperator podpowiedział kandydata do walki z Adamkiem o nr 1 IBF: będzie to albo Mollo, albo Sprott. obaj niezbepieczni, a układy Duvy w IBF sprawią, że znajdą się w top 15 i będzie PPV za stówę, bo jedyneczka to nie dwójeczka :D
 Autor komentarza: milan1899
Data: 06-09-2012 14:50:34 
klapy w prudential raczej nie bedzie bo to rozrywka dla miejscowych Polaków a oni duzo takich atrakci an zywo z udzialem Polaka raczej do ogladanie nie maja , z PPV klapa bedzie na pewno no bo kto to kupi... ?
 Autor komentarza: IronTyson
Data: 06-09-2012 14:51:53 
Ty to kupisz milan :D - albo tata Ci kupi podobno ma fobie ppV :D true ;d?
 Autor komentarza: mart75
Data: 06-09-2012 15:44:43 
Hej,
okazało się że nie będziemy mogli skorzystać z wylosowanej podwójnej wejściówki do Multikina Ursynów:( i chętnie komuś odstąpimy.Oczywiście odpłatnie - 2x20zł. Kontakt: nathan12@wp.eu.
 Autor komentarza: Coperek
Data: 06-09-2012 17:22:14 
IronTyson

Tak, tylko że ty masz hejterskie podejście, koniecznie patrzysz na to złośliwie i przez pryzmat popularnego dzisiaj stereotypu "Adamek łasy na pieniądze". To wymysł mało rozgarniętych dzieciaków.
 Autor komentarza: Coperek
Data: 06-09-2012 17:30:21 
Ja w ogóle nie rozumiem tego dziwacznego, krótkowzrocznego rozumowania niektórych. Myślenie że takie rzeczy zależą od boksera to po prostu głupota. Wybór PPV nie zależy nawet od samego promotora, bo jeszcze od telewizji. To oni decydują.
I naprawdę telewizja nie będzie się zastanawiać, czy obejrzy transmisje 500 tysięcy osób i być może uda się zarobić z reklam czy też może sprzedać 10 tysięcy PPV i mieć PEWNE PIENIĄDZE. Bo do tego to się sprowadza.
Nie. Dzieciaki myślą, że to bokser to "załatwia" i że ktoś z organizatorów będzie kierował się wypowiedziami kibiców w sieci, czy pedalskimi petycjami na fejsiku. Nawet jeśli ktoś to obserwuje to nie biorą tego poważnie bo nie ma w tym argumentów.
To, że niszczy to boks to argument dla kibiców, a nie dla władz telewizji. Oni nie są od tego, oni są od robienia biznesu.
 Autor komentarza: Coperek
Data: 06-09-2012 17:34:03 
Jeszcze dodam, że z PPV uważam za coś złego, ale z mojej perspektywy, z perspektywy kibica.
I mam nadzieję, że najbliższe PPV przyniesie klapę, tak pewnie będzie bo Duva okazała się mało rozgarniętą amerykanką, która nie potrafi ocenić rynku spoza jej kraju. Uderza w Polskę bo u nas nie ma kryzysu i mamy kasę na rozrywkę - ale my tego nie kupimy bo towar do dupy, po prostu.
Natomiast pretensje można mieć do teleiwzji, do promotora. Wieszanie za to psów na zawodniku to krótki rozum, dzieci neostrady.
 Autor komentarza: Jorn11
Data: 06-09-2012 19:50:35 
Jezu Tomasz sam zobacz jak przy jednym z kliczko wyglądasz... trzeba mierzyć siły na zamiary zostaniesz ponownie zlany straszliwie a jeśli dojdzie do takiej potyczki to ewentualnie jedyne co zyskasz to kasę kosztem poturbowania i 3 ciej porażki nic więcej
 Autor komentarza: barkor
Data: 06-09-2012 20:47:51 
Trzeba było spytać Tomka czy jakby zarabiał 1500zł na miesiąć to też by zapłacił 40zł za walke o niewielkim znaczeniu w świecie bokserskim , bo przecież wielkie walki transmiyuje HBO bądź Showtime a nie NBC...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.