FOTO: ZGRUPOWANIE KADRY SENIOREK W WIŚLE

Prezentujemy Wam fotorelację z wczorajszych zajeć treningowych narodowej kadry seniorek w boksie. Nasze Panie od soboty przebywają w Wiśle, gdzie na obiektach OS PZSN „Start” trwa kolejne (po Wałczu, Karpaczu i Cetniewie) zgrupowanie szkoleniowe. Pod okiem trenerów Ireneusza Przywary (Carbo Gliwice) i Pawła Pasiaka (OSiR Suwałki) trenuje 9 reprezentantek Polski, które w dniach 3-9 września wystąpią w prestiżowym międzynarodowym turnieju EUBC o Puchar Miasta Nikołajewa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 30-08-2012 13:19:35 
Widać że atmosfera na obozie z "nowymi" Trenerami jest ...obiecująca!Dziewczyny potrzebują mądrych i mających wiedzę opiekunów a nie szaleńców a co gorsza... alkoholików!
 Autor komentarza: alpl
Data: 31-08-2012 18:53:54 
aż nie wierzę że to lutonadam napisał :D sądziłam że będzie właśnie że brakuje tr. Piotrowskiego :D

Mi natomiast brakuje dziewczyn, aż dziwnie się ogląda mi te zdjęcia bez Karoliny michalczuk Sandry drabik czy nawet Karoliny graczyk.. zupełnie coś nowego. Oby nowy skład równie pięknie pręzentował sie w ringu no i już z niecierpliwością czekam na starty w Nikołajewie ;) powodzenia !
 Autor komentarza: SPEEDFIGHTER
Data: 31-08-2012 22:21:08 
Nareszcie "swieża trenerska krew" w obozie pań, czas pokaże wyniki oby były jak najlepsze powodzenia!
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 01-09-2012 00:27:17 
alpl..bardzo cenie Trenera Piotrowskiego bo to właśnie ON "stworzył" kobiecy boks w Polsce i ON wprowadził kobiecy boks do "światowej ligi".Ciesze się że są trenerzy którzy próbują zastąpić Trenera Piotrowskiego i trzymam kciuki aby im się udało!Że nie ma wśród kadrowiczek Karoliny Michalczuk to rozumie ale dlaczego nie zostały powołane Sandra Drabik i Karolina Graczyk nie bardzo rozumie ale trzeba ufać "nowym" trenerom i trzymać kciuki bo tez chce aby nasze Panie odnosiły sukcesy!
 Autor komentarza: meahh
Data: 01-09-2012 12:25:14 
Do boju dziewczyny! pokażcie kto rzadzi w Europie! :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.