MACK: SOLIDNIE ZLEJĘ FROCHA

Choć w kategorii junior średniej nie walczył od pięciu lat, Yusaf Mack (31-4-2, 17 KO) zapewnia, że waga nie będzie problemem i 17 listopada, kiedy zmierzy się w Nottingham z mistrzem IBF Carlem Frochem (29-2, 21 KO), zobaczymy najlepszego Macka w karierze.

- Wiem, że we mnie wątpią, widziałem w internecie wywiady z Wielkiej Brytanii, jak to pytali Frocha o to, dlaczego ze mną walczy, jak mówili, że nie powinien. Gadali, że przegrałem z Johnsonem i Cloudem i może nie jestem godny walki z Frochem. Będę harować jak wół przed tym pojedynkiem. Teraz jestem mądrzejszy, trzymam się taktyki. Z wagą nie będzie problemu. Będę gotowy – mówi Amerykanin.

Mack wszystkich czterech porażek w ringu zawodowym doznał przed czasem. Teraz twierdzi, że już wie, jak ustrzec się błędów, które popełniał w przeszłości.

- Wypaliłem się zarówno w walce z Johnsonem, jak i Cloudem, ale to coś, co mogę naprawić. Te pojedynki pokazały mi, że mogę pokonać najlepszych. Zobaczycie, zleję Frocha, i to solidnie. Zamknę mu oczy, żeby nie mógł powiedzieć policji, kto to zrobił – zapowiada.

Dla Frocha pojedynek z Amerykaninem będzie pierwszą obroną tytułu, który wywalczył pod koniec maja, pokonać w piątej rundzie Luciana Bute.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SlomkaBoxing
Data: 28-08-2012 11:51:46 
hahaha fajne Bradleyowskie teksty
 Autor komentarza: Lebowski
Data: 28-08-2012 11:53:09 
Po laniu od Carla będziesz dokładnie wiedział kto to zrobił, ale jak otworzysz oczy to policja Ci nie pomoże :)
 Autor komentarza: Adimu
Data: 28-08-2012 12:02:40 
W super średniej a nie junior średniej...
 Autor komentarza: Karlitopl
Data: 28-08-2012 13:09:52 
Ludzie!
Piszcie do TVNu, żeby puścili walkę Proksy. Jak ich zasypiemy mailami, to kto wie. A jeśli większość z was myśli, że to nic nie da, to może i ma rację, ale ja przynajmniej powiem, że spróbowałem! To wiele nie kosztuje!
 Autor komentarza: nurgle
Data: 28-08-2012 13:19:41 
"Zobaczycie, zleję Frocha, i to solidnie."

cytując klasyka: "ne wydaje my sie"
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.