SCULLY: CHAD UMIE NARZUCIĆ SWÓJ STYL

Mistrz wagi półciężkiej Chad Dawson (31-1, 17 KO) w pocie czoła przygotowuje się w Las Vegas do starcia z numerem jeden wagi super średniej - Andre Wardem (25-0, 13 KO), do którego dojdzie już za 2 tygodnie w Oakland. Trener "Bad Chada", John "The Ice Man" Scully porównuje swojego podopiecznego do największych pięściarzy w historii i mimo tego, że szanuje aktualnego mistrza WBC i WBA Super dywizji super średniej, jego zdaniem Dawson będzie w stanie narzucić mu swój styl.

- Chad jest typem zawodnika podobnym do Roya Jonesa, Floyda Mayweathera, czy młodego Aliego, na treningu możesz zostawić ich samych, wiedzą co robić. Oponenci nie są w stanie narzucić im swojej taktyki w ringu. To podstawa naszego treningu, poprawiamy tylko małe detale, jednak ten chłopak dobrze wie co zrobić w ringu. Ward to dobry zawodnik, pokonał wielu dobrych pięściarzy, jednak większość z nich była ograniczona. Nie chcę deprecjonować jego sukcesów, jednak takie są fakty - rozpoczął szkoleniowiec, który odniósł się również do porównań najbliższego oponenta do Bernarda Hopkinsa (52-6-2. 32 KO), z którym Dawson wchodził do ringu dwukrotnie.

- To dobry temat na dłuższą dyskusję. Wielu ludzi widzi podobieństwa między Wardem, a Hopkinsem. Część ekspertów i kibiców mówi z kolei, że to kompletnie odmienni pięściarze, myślę jednak, że coś jest na rzeczy. Myślę, że będą mieli podobną strategię na Chada, jednak mój zawodnik nie będzie miał z tym problemów, przystosowuje się w ringu do każdego stylu. Tarver był wysokim mańkutem. Johnson i Adamek nie mogli mu narzucić swojego stylu - zakończył Scully.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: liscthc
Data: 27-08-2012 17:19:12 
Ciekawe jak z transmisjami z tej nocki,walk na poziomie jest kilka.Sam nie wiem jak to "rozegrać",oby Polsat coś puścił,do tego neta się opali i będę na dwa fronty oglądał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.