GOŁOWKIN vs PROKSA GŁÓWNYM TEMATEM 6. RUNDY SpaRINGu

Już we wtorek (28 sierpnia) o godzinie 19:45 odbędzie się kolejny odcinek magazynu pięściarskiego SpaRING. Tym razem skupimy się przede wszystkim na tym, co przed nami. Głównym tematem programu będzie sobotni pojedynek Grzegorza Proksy (28-1, 21 KO) z Giennadijem Gołowkinem (23-0, 20 KO) o mistrzowskie pasy WBA i IBO w kategorii średniej.

MAGAZYN SpaRING – RUNDA PIĄTA >>>
FRANCISCO PALACIOS DLA MAGAZYNU SpaRING >>>

Chcemy jak najlepiej przeanalizować dla Was tę walkę i dlatego połączymy się z kilkoma ekspertami. Usłyszycie opinie znanego sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki, który śledził karierę "Super G" na samym starcie, gdy Proksa boksował jeszcze w barwach Victorii Jaworzno. Z pewnością wiele do powiedzenia będzie miał pracujący z Proksą w kadrze Polski trener Wiesław Rudkowski. Srebrny medalista olimpijski z Monachium pamięta doskonale wywalczony przez Grzegorza tytuł młodzieżowego wicemistrza Europy z 2003 roku.

O przybliżenie dokonań amatorskich Gołowkina poprosimy redaktora Jarosława Drozda. Przypomnijmy pokrótce, że Kazach w latach 2001-2005 należał do ścisłej światowej elity najlepszych amatorów, osiągając po drodze wiele znaczących sukcesów z medalem olimpijskim na czele.

W trakcie trwania rundy szóstej SpaRINGu wyemitujemy ciekawą rozmowę z Krzysztofem Buschem – masażystą i cutmanem grupy zawodowej Universum, z którą związany jest od ponad 15 lat. Polak mieszkający w Niemczech niejednokrotnie miał okazję pracować w narożniku Gołowkina. Jak reprezentant Kazachstanu zachowuje się na kilka minut przed wyjściem na ring? Tego dowiecie się już we wtorek. Warsztat pięściarski Giennadija określony został przez naszego rozmówcę jako "doskonałość techniczna".

Ponadto, w bloku dyskusyjnym, porozmawiamy o wczorajszym zwycięstwie Arthura Abrahama (35-3, 27 KO) nad Robertem Stieglitzem (42-3, 23 KO).

Program poprowadzą nasi redaktorzy – Maciej Dąbkowski i Piotr Jagiełło. Za stronę techniczną odpowiadać będzie Leszek Dąbrowski. Transmisja oczywiście na Bokser.Org. Zapraszamy!

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.