SPADAFORA O WALKACH Z MANNYM I FLOYDEM

- Jako pięściarz szczerze muszę powiedzieć, że tempo narzucane przez Manny'ego Pacquiao nie pasuje mi tak bardzo, jak zwykła bokserska walka. Pacquiao zawsze jest aktywny. Boom, boom, boom, boom, boom, boom, boom. Kurde, niech ten facet wyluzuje! Starałbym się go spowolnić, a on dalej waliłby boom, boom, boom, boom. Musiałbym być doskonale dysponowany [żeby z nim walczyć - przyp. red.] - powiedział Paul Spadafora (46-0-1, 19 KO), który szuka wielkiej walki na zakończenie kariery.

Manny Pacquiao (54-4-2, 38 KO) to tylko jedna z opcji. Blisko 37-letni "Pittsburgh Kid" marzy przede wszystkim o pojedynku z Floydem Mayweatherem (43-0, 26 KO), któremu przed wielu laty udzielił bolesnej lekcji boksu podczas słynnych sesji sparingowych.

- Z Floydem byłoby trochę inaczej. Nigdy nie byłem zawodnikiem, którego można trafić 2-3 ciosami. Powiedzmy szczerze, Floyd nie bije takich kombinacji. Czuję, że mógłbym go frustrować. Nikt inny nie mógłby boksować z Floydem. Niby kto? - pyta retorycznie dawny mistrz wagi lekkiej. - Czuję, że musiałbym go frustrować. Jestem biały. Gdyby zaczął chybiać, wściekłby się. Gdyby to zaczęło go denerwować, pojawiła się dla mnie szansa. Floyd wkur** się maksymalnie i potem przychodzi koniec walki. Modlę się o to. W ten sposób mogę go pobić. Umówmy się, jeżeli Floyd potraktuje to poważnie i wyjdzie z nastawieniem, żeby wyboksować białego skur***** do śmierci, będę w straszliwych opałach. To już wolę Pacquiao. Wydaje mi się jednak, że Floyd wyszedłby z nastawieniem, żeby mnie ośmieszyć i przejechać się po mnie, a to niemożliwe.

- Dla mnie Floyd jest świetnym pięściarzem. Tańczy lepiej, niż ktokolwiek inny. To słynne nagranie... to była tylko sesja sparingowa, nic wielkiego. Kiedy to trafiło do sieci i ludzie zaczęli gadać, byłem zawstydzony - kończy skromnie Spadafora.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: anonim1928
Data: 24-08-2012 13:56:06 
Ciekawa wypowiedź, zupełnie inna od większości pięścarzy w stylu znokautuję tego skurwiela do 6 rundy albo zleję go tak ja to juz robiłem wcześniej na sparingach ;)
 Autor komentarza: Paxy
Data: 24-08-2012 14:19:21 
nie sądzę, żeby doszło do jego walki z kimś z dwójki- Pacman Floyd...
 Autor komentarza: Piotrowski
Data: 24-08-2012 14:22:24 
ale typ mnie pozytywnie zaskoczyl- nareszcie ktos realnie ocenia swoje szanse:))
 Autor komentarza: zamek9
Data: 24-08-2012 15:32:23 
kurdę też jestem w szoku, co innego jakby to pisał gość z przeciętnym rekordem, ale ten facet ma niesamowity rekord...
szacunek, fajna wypowiedź...
 Autor komentarza: fkaloo
Data: 24-08-2012 15:35:16 
rekrd ladny ale na bumach
 Autor komentarza: zamek9
Data: 24-08-2012 15:56:00 
jeśli był mistrzem to nie na takich bumach...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.