MOLINA WYZYWA TROUTA DO WALKI

W zeszłą sobotę na gali w Miami bardzo niedoceniany i unikany Carlos Molina (20-5-2, 6 KO) odniósł kolejne zwycięstwo gładko wypunktowując Damiana Friasa (19-5-1, 10 KO) na dystansie 10 rund. "King" jest bardzo sfrustrowany tym, że mistrz WBA wagi junior średniej - Austin Trout (25-0, 14 KO) nie bierze go pod uwagę podczas kolejnej obrony wyzywając do walki Erislandy Larę (17-1-1, 11 KO). Przypomnijmy, że Meksykanin rok temu zremisował z Larą, jednak wynik był przez wielu uważany za niekorzystny dla Moliny.

- Ten gość gada, że chce walk z najlepszymi, po czym wyzywa do walki Erislandy Larę! Każdy wie, że go pokonałem. Mogę z nim walczyć o każdej porze dnia i nocy. Zawsze jestem gotowy, po prostu zadzwoń, powiedz, że wyjdziesz ze mną do ringu i walczymy. Ci goście po prostu wiedzą, że ja chcę z nimi walczyć. Nie tylko Trout, wszyscy goście z czołówki. Wszyscy są przestraszeni. Zapewniają, że mogą walczyć z każdym, jednak kiedy ja mówię, że mogę wyjść z nimi do ringu chcą więcej pieniędzy. To szkodzi ich karierom, ale nic nie poradzę. Zbiłem już praktycznie każdego z nich. Jeśli Trout chce pojedynku ze mną, mój telefon jest naładowany i czekam na telefon - powiedział Molina.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Holy230
Data: 23-08-2012 18:36:09 
Mój telefon jest naladaowany heeh. Molina sie nikogo nie boi ale czy to wystarczy na trouta chciałym tej walki kurwa tak bardzo że zapłaciłbym nawet za PPV :)
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 23-08-2012 19:53:25 
Co do słynnej już walki Lara - Molina, to faktycznie Molina wyglądał w niej trochę lepiej. Trafiła kosa na kamień - czyli mistrz precyzji Lara, z niezwykle ruchliwym Moliną. Więc Lara jak zawsze krzywdy nie dał sobie zrobić, ale bił mało ...bo Lara bije tylko kiedy "wie że trafi",
Molina biegał bił dużo więcej, ale głównie nie trafiał...
Myślę ze remis jednak nikogo nie krzywdzi.
A do Moliny ..on w swej wadze jest wstanie najebać każdemu.
 Autor komentarza: Holy230
Data: 23-08-2012 20:25:39 
Stonka.

Dobrze kurwa powiedziane ale moim zdaniem faworytem byłby trout, który jednak ciosów zadaje bardzo dużo :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.