MARTINEZ WYLICZA ZMARTWIENIA CHAVEZA

Król wagi średniej, Sergio Martinez (49-2-2, 28 KO), jest bardzo pewny siebie przed zbliżającym się wielkimi krokami pojedynkiem z mistrzem świata federacji WBC - Julio Cesarem Chavezem Jr (46-0-1, 32 KO). Walka odbędzie się 15 września w Thomas & Mack Center w Las Vegas, a transmisję z niej przeprowadzi w systemie PPV stacja HBO.

- Chavez powinien martwić się piętnastym września. Po pierwsze, musi zrobić wagę (...) Po trzecie, że nie sprawię mu lania. Wreszcie po czwarte, że będzie mógł potem kontynuować karierę i nie będzie zbyt rozbity. To powinno być dla niego ważne - powiedział 37-letni Argentyńczyk.

- To nic osobistego, może tylko trochę, bo padło wiele słów z obydwu stron. Najbardziej liczy się tytuł mistrza świata wagi średniej. To dla mnie najważniejsze. To mnie motywuje. Nie przegapcie walki, bo to będzie wielkie show. Chavez będzie gotowy, na również. Damy świetną walkę, naprawdę wartą obejrzenia. Zobaczycie też nowego mistrza - kończy "Maravilla".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zygus332
Data: 23-08-2012 10:46:11 
Martinez dużo mówi ostatnio a 15 już niedługo :)
 Autor komentarza: barteksz300
Data: 23-08-2012 11:39:50 
Liczę na Martineza , że pokaże wszystko to co najlepsze ze swojego repertuaru i wygra w dobrym stylu choć walka zapowiada się dość wyrównana.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.