NATALIA HOLLIŃSKA O KARIERZE

To bez wątpienia najważniejszy moment w karierze Natalii Hollińskiej, z którą rozmawialiśmy podczas lipcowego zgrupowania kadry narodowej kobiet w Cetniewie. Młoda zawodniczka Skorpiona Szczecin, która w tym roku wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski seniorek wagi z limitem 69 kg (ma w swoim dorobku także dwa srebrne medale krajowego czempionatu), ma szansę pójść śladem byłej wicemistrzyni Europy Katarzyny Furmaniak, z którą wygrała podczas ubiegłorocznego Pucharu Śląska.

Natalia, zdaniem pracujących z Nią trenerów, jest wzorem pracowitości i zaangażowania. Ciężką pracą i systematycznością zapracował sobie na miejsce w kadrze narodowej, w której zadebiutuje podczas zbliżającego się turnieju o Puchar Europy w Nikołajewie. Poza czysto bokserskimi umiejętnościami, największymi atutami naszej Rozmówczyni są wielkie serce do walki oraz dobra kondycja, co mogą potwierdzić choćby wspomniana Furmaniak, Ewa Gawenda, Justyna Sroczyńska, czy Katarzyna Cichosz, które w ostatnim czasie przegrywały pojedynki z ambitną szczecinianką.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 24-08-2012 00:14:47 
Świetna pięściarka walcząca z odwrotnej pozycji.Znakomite warunki fizyczne tj.wzrost i zasięg ramion.Dobrze wyszkolona/brawa dla trenerów/.Wie od czego jest prawy prosty i wie że lewym trzeba kontrować co jej się udaje.Taką "wadą" jest niepotrzebne "wchodzenie" do półdystansu a nawet zwarcia i wtedy"obrywa".Z wywiadu wnioskuje że doskonale zdaje sobie sprawę czym jest boks i jaki ma cel.Ma szanse "zwojować" świat czego jej bardzo życzę!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.