SpaRING - RUNDA PIĄTA O 19:45

Zgodnie z tradycją, we wtorkowy wieczór o godzinie 19:45 na łamach Bokser.Org odbędzie się kolejny odcinek magazynu pięściarskiego SpaRING. Dla naszych widzów przygotowaliśmy specjalną gratkę, bowiem telefonicznym gościem piątej rundy będzie… Francisco Palacios (21-1, 13 KO), który prosto ze słonecznej Florydy zdał nam relację z przygotowań do rewanżowej walki z Krzysztofem Włodarczykiem (46-2-1, 33 KO).

Wywiad został zarejestrowany w piątek. Portorykańczyk powiedział m.in., że "Diablo" zostanie znokautowany na ringu we Wrocławiu. Specjalnie dla naszych widzów wyemitujemy całą rozmowę z lektorem. Rewanżowe starcie o pas mistrzowski WBC w wadze junior ciężkiej będzie tematem przewodnim najbliższej rundy.

Ponadto omówimy dla Was wydarzenia z gali Babilon Promotion w Międzyzdrojach. Walki w nadmorskim Amfiteatrze oglądaliśmy na żywo z wysokości ringu i z chęcią podzielimy się swoimi przemyśleniami, podsumowując czwartą już imprezę z cyklu Seaside Boxing Show.

Połączymy się także z Piotrem Wilczewskim (31-3, 10 KO), który krótko przybliży nam swoją opinię na temat podziału szans w zbliżającej się walce pomiędzy dobrze znanym "Wilkowi" Arthurem Abrahamem (34-3, 27 KO) a mistrzem federacji IBF w wadze super średniej - Robertem Stieglitzem (42-2, 23 KO).

W ostatnim odcinku ogłosiliśmy konkurs w którym można było wygrać Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011 z autografami. Udało nam się zdobyć podpisy m.in. Piotra Wilczewskiego, Pawła Głażewskiego, Dariusza Snarskiego, Felipe Romero i Dariusza Sęka. Wyjątkowa nagroda trafiła w ręce użytkownika matias. Pozostałych uczestników zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Program poprowadzą nasi redaktorzy – Maciej Dąbkowski i Piotr Jagiełło. Za stronę techniczną odpowiadać będzie Leszek Dąbrowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Koko
Data: 21-08-2012 19:25:44 
;o

panowie :D

kto jest odpowiedzialny za ta grafike powyzej ? :D
 Autor komentarza: Koko
Data: 21-08-2012 20:05:01 
a tak powaznie, panowie z bokser.org

jesli potrzebujecie jakiejs grafiki, w typie takim jak ta wyzej (tylko "troche" ładniejszej) to walcie smiało na e-mail
koko.prodesign@gmail.com , w ramach rozrywki nieodpłatnie coś mogę zrobić.

amator jestem, ale coś tam potrafie i mam juz kilka prac za sobą

zdr
 Autor komentarza: Coperek
Data: 21-08-2012 23:37:35 
Koko, właśnie wszedłem na ten news i chciałem zapytać o to samo :D Zgroza jakaś. Tak to jest jak się korzysta z usług kogoś kto "coś tam potrafi" ;)
 Autor komentarza: Mats
Data: 27-11-2013 13:06:41 
Rocznik przekazuje użytkownikowi ernestgozdek
 Autor komentarza: ernestgozdek
Data: 28-11-2013 10:35:43 
dzieki mats
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.