GLOBAL BOXING SERIES 29 WRZEŚNIA

Już za niecałe dwa miesiące 29 września kibice w Atlantic City będą mieli okazję zobaczyć w akcji polskich pięściarzy z grupy Mariusza Kołodzieja. Będzie to promowana przez niego gala z cyklu Global Boxing Series, na której w walce wieczoru wystąpi najbardziej doświadczony obok Mariusza Wacha zawodowy pięściarz tej grupy, Przemysław Majewski (19-1, 13 KO). "The Machine" stanie przed szansą wywalczenia w mieście, które nagrodziło go honorowym obywatelstwem kolejnego pasa w kategorii średniej, tym razem cenionego WBO Intercontinental.

Oprócz Majewskiego w wieczorze w Atlantic City zobaczymy także najnowszych podopiecznych Global Boxing - Patryka Szymańskiego (1-0, 1 KO) i Emanuela "Pinky" Colona (1-0, 1 KO), dla których będzie to drugi zawodowy występ po debiucie w Portoryko, oraz wielokrotnego amatorskiego mistrza Polski Michała Chudeckiego. Dla znakomitego poznaniaka będzie to pierwsza walka w gronie profesjonalistów. Przeciwników pięściarzy Global Boxing poznamy w najbliższym czasie.

Razem z kolegami nie wystąpi natomiast młodzieżowy mistrz świata WBO Kamil Łaszczyk (9-0, 5 KO), który tydzień wcześniej, 22 września we Wrocławiu na gali Wojak Boxing Night stoczy walkę o pas WBC Baltic. Również personalia jego przeciwnika zostaną podane niebawem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.