SpaRING - RUNDA TRZECIA

Jutro o 19:45 (7.08.2012) odbędzie się trzeci odcinek cyklicznego magazynu pięściarskiego SpaRING. Program będzie nadawany na żywo z naszego mini-studia w Warszawie.

SpaRING – Runda pierwsza >>>
SpaRING – Runda druga >>>

Podczas trzeciej rundy SpaRINGu połączymy się z naszym stałym ekspertem Leszkiem Dudkiem. Rozmawiać będziemy o tym, co Was w ostatnim czasie najbardziej zainteresowało, czyli chociażby nowej stajni promotorskiej TNT Promotions, zarządzanej przez słynnego rapera 50 Centa. Nie przejdziemy obojętnie obok wieści płynących do nas zza Oceanu – mowa o zapowiadanej na przełom listopada-grudnia mistrzowskiej walce Mariusza Wacha (27-0, 15 KO) z ukraińskim dominatorem Władimirem Kliczką (58-3, 51 KO).

Ponadto przeanalizujemy niedzielny występ Karoliny Michalczuk w Londynie, pomoże nam w tym redaktor Tomasz Ratajczak. Niestety Polka pożegnała się z Igrzyskami Olimpijskimi.

Mamy dla Was przygotowane konkursy z nagrodami i wiele innych ciekawostek.

Transmisja będzie dostępna na głównej stronie Bokser.Org. W wakacje zamierzamy doszlifować wszystkie elementy techniczno-merytoryczne tej inicjatywy.

Program poprowadzą nasi redaktorzy – Maciej Dąbkowski i Piotr Jagiełło. Za stronę techniczną odpowiadać będzie Leszek Dąbrowski.

W poprzednim odcinku ogłosiliśmy konkurs, w którym można było wygrać nagrody związane z Tomaszem Adamkiem i firmą Las Vegas. Jeden zestaw trafi do użytkownika o Nicku Plamen93. Z kolei, naszym zdaniem najciekawiej na pytanie "Zakładając, że Tomasz Adamek pokona Travisa Walkera, wskaż dwóch kolejnych przeciwników z którymi powinien zmierzyć się "Góral", by jak najlepiej przygotować się do (ewentualnej) mistrzowskiej walki z Władimirem Kliczką" odpowiedział użytkownik fadfaa. Zapoznajcie się ze zwycięską argumentacją:

Uważam, że grudniowym przeciwnikiem "Górala" na NBC powinien być Robert Helenius. Obóz Fina informował, że walkę stoczy najwcześniej we wrześniu, więc na grudzień byłby 100% przygotowany. Warunkami fizycznymi przewyższa Władymira Kliczkę. Ma mocną szczękę, silny cios i z całą pewnością pokonanie dla niego kogoś takiego jak Adamek wywindowałoby go na jeszcze wyższą pozycję w rankingach. Dla Tomasza byłby to przeciwnik trudny, wymagający. Musiałby uważać na potężne ciosy Fina. Jednak przeciwnik do "ogrania".

Uważam, że przeciwnikiem "Górala" na walkę wiosenną na HBO powinien być Kubrat Pulew. Warunkami fizycznymi jest od Adamka lepszy. Jest młody jak na wagę ciężką (31 lat). Pojedynek byłby o "jedynkę" w IBF. Pulew to solidny przeciwnik. W ostatniej walce psychicznie wykończył Dimitrenkę. W przypadku efektownej wygranej Pulewa nad olbrzymem Ustinowem jego popularność znacząco by wzrosła. Ten pojedynek wyłoniłby oficjalnego pretendenta do Władymira Kliczki. Kolejny trudny przeciwnik dla "Górala". Rywal pragnący wygranej, młody. Z cała pewnością nie przyjedzie tylko po wypłatę, bo ma świadomość ze nad ewentualną wygraną z Adamkiem mógłby wytargować większą gażę z W. Kliczką.

Obydwaj przeciwnicy wskazani przeze mnie są to pięściarze ze światowej czołówki. Zarówno Helenius jak i Pulew, dzięki ewentualnemu zwycięstwu, umocniliby swoją pozycję w rankingach. Jedna i druga walka Tomasza byłaby atrakcyjna finansowo (PPV w Polsce przy takich przeciwnikach "schodziłoby" jak ciepłe bułeczki). Helenius i Pulew mogliby pokazać sie w USA, a "Góral" sam wypełniłby fanami Prudential Center.

PS. Użytkownika Plamen93 prosimy o kontakt mailowy z redakcją, w celu podania adresu wysyłki nagrody ([email protected]).


 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ajo002
Data: 06-08-2012 16:25:08 
zadzwoncie do Floyda Mayweathera i 50 centa
 Autor komentarza: SweetPea
Data: 06-08-2012 16:36:07 
ajo002

Zebyś się nie zdziwił
 Autor komentarza: MOONEY
Data: 06-08-2012 22:54:10 
ja bym chcial zobaczyc adamka w walce z solisem to mogla by byc pobra wojenka solis wraca do formy ma mza soba kubanskich kibicow a przde wszystkim osiagniecia. warunki podobne ale nie sadze by adamek zaryzykowal dobija tymi kelnerami do przodu w rankingach a kibicow coraz mniej ta walka moglaby to zmienic odwagi goralu
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.