HOLYFIELD vs MERCER, RJJ I CUNNINGHAM W RPA?

Bokserski wieczór poświęcony czci Nelsona Mandeli nabiera rumieńców. Organizatorzy oficjalnie informują, że na specjalnej gali, która odbędzie się 2 lutego 2013 roku stadionie Cape Town w Republice Południowej Afryki, dojdzie do rewanżu Evandera Holyfielda (44-10-2, 29 KO) z Rayem Mercerem (36-7-1, 26 KO).

Weterani z Ameryki spotkali się po raz pierwszy w ringu w… 1995 roku. Wówczas jednogłośnie na punkty zwyciężył "Holy". Tym razem czeka ich starcie pokazowe. Więcej szczegółów zdradził Damian Michael z firmy promotorskiej Showpony Promotions. Jak się okazuje, być może do Afryki wybierze się niedawny przeciwnik Pawła Głażewskiego – Roy Jones Junior (56-8, 40 KO).

- Holyfield podpisał już kontrakt i zmierzy się z Rayem Mercerem w czterorundowym pojedynku na cześć pana Nelsona Mandeli. Obecnie czekamy na parafkę Roya Jonesa Juniora – powiedział Michael.

Na tym nie koniec. Wstępne zaproszenie otrzymał również czekający na debiut w wadze ciężkiej Steve Cunningham (24-4, 12 KO).

- Czekamy też na podpisanie kontraktu przez Cunninghama. Nadal pozostało kilka szczegółów do dopięcia – dodał Michael.

Gościem specjalnym wyjątkowej imprezy będzie legendarny mistrz George Foreman. O ringową celebrę zadbać ma najsłynniejszy na świecie anonser bokserski Michael Buffer. W walce wieczoru zaboksują Chris van Heerden (18-1-1, 10 KO) i Matthew Hatton (42-6-2, 16 KO) o pas czempiona IBO w wadze półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.