IO: DZISIAJ DRUGA WALKA ŁOMACZENKI

Dzisiaj swoją drugą walkę na ringu olimpijskim w Londynie stoczy największa gwiazda boksu amatorskiego, Wasyl Łomaczenko. W ćwierćfinałowym pojedynku w wadze lekkiej utytułowany Ukrainiec zmierzy się z 19-letnim Felixem Verdejo Sanchezem z Portoryko. Walka odbędzie się o godzinie 21:30 czasu polskiego i będzie można ją zobaczyć na stronie londyn2012.tvp.pl.

Olimpijską rywalizację Łomaczenko, złoty medalista igrzysk w Pekinie w wadze piórkowej, rozpoczął od 1/8 finału, bez trudu pokonując Dominikańczyka Wellingtona Ariasa Romero 15:3. Dzisiejszy rywal Ukraińca w Londynie boksował już dwukrotnie – najpierw zwyciężył Juana Huertasa Garcię 11:5, a później Ahmeda Mejriego 16:7.

Oprócz zawodników wagi lekkiej dzisiaj zaprezentują się też pięściarze kategorii średniej oraz super ciężkiej. Boksować będą również kobiety – w ćwierćfinale wagi muszej wystąpi między innymi Mary Kom, która w niedzielę wyeliminowała z turnieju Karolinę Michalczuk. Dzisiaj Hinduska zmierzy się z Tunezyjką Marouą Rahali.

Bokserski dzień w Londynie tradycyjnie rozpocznie się o 14:30. Do 17:15 rozgrywane będą walki pań. O 21:30 ruszy rywalizacja mężczyzn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ekspert
Data: 07-08-2012 00:18:37 
Łomaczenko wygrał i..wygrał Petrauskas ( z ktorym rok temu wygral jak wiemy Syrowatka na Stammie)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.