ROZWIĄZANIE BOKSERSKIEJ ZAGADKI NR 4

Królem nokautu wagi ciężkiej okazał się Hassan Chitsaz, 54-letni Irańczyk zamieszkały w USA. Na co dzień pracuje jako kierowca ciężarówki, a od czasu do  czasu wychodzi na ring i wciąż poprawia swój wspaniały bilans. Co ciekawe, na dobre rozpoczął karierę bokserską po 50. , bo wcześniej miał stoczone jedynie 3 walki. Na swojej stronie internetowej (ostatnio nieaktywnej) zapewniał, że nie zakończy kariery, dopóki nie pokona braci Kliczko. Na razie jest posiadaczem pasów WBC Mundo Hispano i WBC Latino, które zdobył w ostatniej walce z Eduardo Ayalą. Może teraz bedzie celował w WBC Baltic?

Gratulacje dla Vroo za szybkie rozwiazanie zagadki. Procent nokautów w 1 rundzie w stosunku do stoczonych walk wynosi 18/22 czyli 81,81. Natomiast jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko walki zwycięskie, to wtedy wzrasta on do 18/21 czyli 85,71. Generalnie zagadki oparte na danych z Boxreca okazały się łatwe do odgadnięcia. Dlatego nastepne będą "z zupełnie innej beczki", ale dopiero jutro.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krzych
Data: 02-08-2012 00:41:31 
A jak już zdobędzie WBC Baltic to będzie celował w WBC Grenlandia West Antarktyda and North Arktyka Amercian Boxing Federation of Organization...
 Autor komentarza: Krzych
Data: 02-08-2012 00:45:06 
Strasznie dużo o nim napisane na boxrecu. Takich notatek na boxrecu to najwięksi się nie dorobili hehehehe:D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.