GUERRERO: NAJLEPSI MNIE UNIKAJĄ

Robert Guerrero (30-1-1, 18 KO), który w weekend w San Jose pokonał na punkty Selcuka Aydina (23-1, 17 KO), odpowiedział na głosy krytyków, zarzucających mu brak w rekordzie walk z najlepszymi zawodnikami świata.

- Mówią, że z nikim nie walczyłem – a z kim mam walczyć, skoro nikt nie chce ze mną boksować? Gdybym mógł zmierzyć się z Juanem Manuelem Marquezem, od razu bym się zgodził. Ale zawodnicy tacy jak Marquez nie chcą ze mną walczyć. Podobnie Amir Khan – stwierdził „Duch”.

Po pokonaniu Aydina Guerrero zapowiedział, że jego obóz będzie się teraz starać o walkę z Floydem Mayweatherem Jr (43-0, 26 KO), który 3 sierpnia opuszcza więzienie i prawdopodobnie pod koniec roku wróci między liny.

- Na pewno będziemy naciskać na walkę z Mayweatherem. Jak mówiłem, chcę walczyć z najlepszymi, najtwardszymi zawodnikami. Wielu bokserów unikało Aydina, ja się na tę walkę zgodziłem. Tym występem chciałem zapewnić sobie pojedynek z Floydem. Mam nadzieję, że gdy już wyjdzie z więzienia, będziemy mogli to zrobić – powiedział 29-letni Amerykanin.

W przypadku fiaska rozmów z królem P4P, Guerrero z chęcią skrzyżuje rękawice z innymi pięściarzami z czołówki.

- Jestem gotowy do walki z każdym. Może to być Malignaggi, może być Lopez, Ortiz. Chcę najlepszych walk. Jeżeli nie wyjdzie z Mayweatherem, będziemy szukać innego znanego nazwiska – stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: arp
Data: 30-07-2012 11:52:39 
dobry typek, pobił se jakiegoś anonimowego (w stanach) turaska i myśli, że dostał przepustkę do walki z FMJ.. ..
 Autor komentarza: eye
Data: 30-07-2012 13:40:43 
arp

To że był mistrzem w dwóch kategoriach wagowych to zapewne nic..
Jeśli Selcuka Aydina jest dla Ciebie anonimowy to nieźle
 Autor komentarza: Jabba
Data: 30-07-2012 14:07:52 
Mógł zostać w lekkiej - powalczyłby z Bronerem
 Autor komentarza: rakowski
Data: 30-07-2012 14:26:16 
On miał kontuzje barku i nie walczył ponad 1 rok.Nie mógł trenować i dlatego przytył i jest w półśredniej.On mówił,że jest w 100% gotowy na walkę z Turkiem,ale jak się ponad 1 rok nie walczy i w 2 miesiące chce się zrobić formę życia to nie wyjdzie.Mayweather też ma długie przerwy.Tylko,że on nie miał kontuzji,która uniemożliwiałaby mu trening i dlatego jest aktywny i w formie.Ta walka w wykonaniu "Ducha" była na 70%.Poczekajmy,aż wejdzie w rytm treningowy i się oswoi z nową wagą,to nie jest takie proste.Popatrzcie sobie na Mayweathera.Walkę z Ocarem i Cotto miał bardzo trudną,ale wygrywał,bo to była waga junior średnia i to pokazuje,że każdy przeskok do wyższej kategorii jest dużym wyczynem.
 Autor komentarza: glaude
Data: 30-07-2012 15:04:39 
"GUERRERO: NAJLEPSI MNIE UNIKAJĄ"

I twoje szczęście, bo po tym co pokazałeś z Turasem nie dotrwałbyś do końcowego gongu.
Guerrero- poprawny średniak ze średnią pracą nóg, bez ciosu i podejrzaną kondycją.
Klinczował praktycznie w każdej rundzie, momentami dość długo- i tylko przychylne oko sędziego sprawiało, że ten "nie widział" tego i rzadko rozdzielał zawodników.
Słaby występ Ducha.
Aydin może pluć sobie w brodę, że nie położył go na dechy.
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 30-07-2012 15:26:09 
Tytuł powinien być "Najlepsi mnie nie znają" :P
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.