ROZKŁAD NAJCIEKAWSZYCH WALK 2 - 4.08.

Czwartek 2.08.

Nowy Jork, USA
waga super średnia o pas IBO
Thomas Oosthuizen (RPA) - Rowland Bryant (USA)

Oosthuizen jest nie tylko mistrzem świata IBO, ale jednym z najbardziej obiecujących młodych bokserów świata. W planach ma walkę z Carlem Frochem, ale wcześniej musi pokonać Bryanta. Ten 32 - letni bokser przez blisko 10 lat obijał bumów, by niespodziewanie w 3 rundzie zastopować tak znanego przeciwnika, jak Librado Andrade.
Typ: Oosthuizen na punkty

Piątek 3.08.

Las Vegas, Nevada, USA
waga junior półśrednia
Mercito Gesta (Filipiny) - Ty Barnett (USA)

Jak na Filipińczyka Gesta boksuje w stosunkowo wysokiej wadze. Jest niepokonany i niektórzy widzą w nim następcę Manny'ego Pacquiao. Barnett to amerykańska III lub IV liga.
Typ: Gesta przed czasem

waga lekka
Mickey Bey Jr (USA) - Robert Frankel (USA)

Starcie dwóch bokserów szerokiego zaplecza czołówki. 29-letni Bey nie ma jeszcze porażki w bilansie. O 3 lata starszy Frankel ma większe doświadczenie, ale i 12 przegranych.
Typ: Bey na punkty

Sobota 4.08.

Las Vegas, Nevada, USA
waga super piórkowa o pas NABF
Diego Magdaleno (USA) - Antonio Davis (USA)

Magdaleno to w USA numer 2 w tej kategorii. Jest niepokonany i ma duże szanse na przejęcie numeru 1 po Adrienie Bronerze, który zapewne będzie zmuszony przenieść się do lekkiej. Davis jak dotąd przegrywał swoje wszystkie ważne walki.
Typ: Magdaleno na punkty

Atlanta, Georgia, USA
waga junior średnia
Grady Brewer (USA) - Giorbis Barthelemy (Kuba
)
Walka przełożona z poprzedniego tygodnia. 41-letni Brewer najlepsze lata dawno ma za sobą, ale ciągle potrafi zaskakiwać fajerwerkami w rodzaju ubiegłorocznego nokautu na Fernando Guerrero. 2 lata młodszy Barthelemy jest bokserem po przejściach (więzienie) o niestabilnej formie.
Typ: Brewer przed czasem

Mobile, Alabama, USA
waga ciężka
Deontay Wilder (USA) - Kertson Manswell (Trynidad i Tobago)

Kolejny przeciwnik Wildera nie odstaje za bardzo od uprzednio znokautowanych bumów. Manswell w przeciągu 2 lat z niepokonanego prospekta przeistoczył się w kiepskiego journeymana. Niedawno już w 3 rundzie przegrał z Aleksandrem Ustinowem.
Typ: Wilder przed czasem

Mazatlan, Meksyk
waga junior musza o pas IBF
John Riel Casimero (Filipiny) - Pedro Guevara (Meksyk)

Casimero od kilku lat należy do czołówki tej kategorii i ze zmiennym szczęściem rywalizuje o pas IBF. W lutym br. pokonał w Buenos Aires Argentyńczyka Luisa Alberto Lazarte, ale po walce doszło do olbrzymiej bijatyki, w której ucierpiał. Przeciwko Guevarze też nie będzie miał łatwo, bo Meksykanin jest młody, niepokonany i mocno bije.
Typ: Casimero przed czasem

waga super kogucia
Chabir Sulejmanow (Rosja) - Arturo Santos Reyes (Meksyk)

Reprezentant Rosji od początku zawodowej kariery boksował w USA, a ostatnio przeniósł się do Meksyku. Przegrał niedawno z Alberto Guevarą, bokserem niżej notowanym od bardzo solidnego Reyesa.
Typ: Reyes na punkty

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.