ROACH: PRICE LEPSZY OD FURY'EGO

Trener Freddie Roach wziął pod lupę dwóch prospektów brytyjskiej wagi ciężkiej, czyli Tysona Fury’ego (19-0, 14 KO) i Davida Price’a (13-0, 11 KO). Opiekun m.in. Manny’ego Pacquiao wyżej ceni umiejętności tego drugiego, bowiem brązowy medalista olimpijski z Pekinu jest bardziej niekonwencjonalny od swojego rodaka.

- Price ma odpowiednie gabaryty, by sprawić braciom [Kliczko] problemy, ale wciąż jest młody – zauważył amerykański szkoleniowiec.

Często wymienia się nazwiska Price’a i Fury’ego w kontekście różnorakich porównań. Być może w przyszłości ci wysocy mężczyźni spotkają się ze sobą w ringu, ale na razie nie ma takich przesłanek.

- W tym momencie Price jest o wiele lepszym bokserem od Fury’ego. David nie jest taki mechaniczny jak Tyson, dlatego też lubię go nieco bardziej. Jednak w wadze ciężkiej jeden cios może wszystko zmienić. Władimir Kliczko może nokautować jednym uderzeniem. On bije, kiedy tego chce – dodał "Master Roach".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Streamer
Data: 23-07-2012 16:27:18 
Trudno się nie zgodzić z Roachem
 Autor komentarza: Almatej
Data: 23-07-2012 16:27:35 
Póki co ani jeden ani drugi nie walczyli z przeciwnikami z górnej półki.

Fury pokonał spasionego Chisorę i leżał z wacianym Pajkiciem a teraz obija taksówkarzy i medaljonów. Na jego korzyść przemawia to,że jak na dzisiejsze standardy jest bardzo młody. Mimo,że Price walczy z dobrym skutkiem z coraz lepszymi przeciwnikami to jego kariera powinna nabierać już ciut większego rozpędu - skoro Price celuje w pasy w najbliższych latach to Omdlej nie wydaje mi się zbyt trafnym wyborem.

Aktualnie w mojej opinii lepszy jest oczywiście o 5 lat starszy Price ale choć nie jestem fanem talentu Furego to myślę,że za jakieś 5-6 lat będzie on w stanie pokonać Price.

Aha zapomniałbym ;) Nie widzę w żadnym z nich boksera będącego w stanie poważnie zagrozić Kliczkom,ich czas może nastąpić (choć wcale nie musi- może objawią się jakieś trojaczki w HW ;) kiedy Władek dołączy do brata na sportowej emeryturze a na to prędko się nie zanosi.
 Autor komentarza: ArktycznaMalpa
Data: 23-07-2012 16:54:27 
Khan lepszy od Garcii

i co z tego?
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 23-07-2012 17:02:35 
Fury jest młodszy ma lepsze nazwiska na rozkładzie ale ja tez bardziej Price cenie podoba mi się jego poruszanie się w ringu i szybkość wyprowadzania ciosów.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 23-07-2012 18:01:56 
Ameryki nie odkrył że Price lepszy od Furrego hahahaa..Furry by miał problemy z Helleniusem hehe
 Autor komentarza: gerlach
Data: 23-07-2012 21:04:53 
Wyzej cenie Furego, rozwija sie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.