KHAN: HATTON NIE MUSI NICZEGO UDOWADNIAĆ

Odpoczywający od boksu Amir Khan (26-3, 18 KO) nie jest do końca zachwycony pomysłem powrotu na ring Ricky’ego Hattona (45-2, 32 KO). Mieszkaniec Boltonu stwierdził, że jeśli "Hitman" faktycznie zdecyduje się na ten krok, to będzie musiał wykazać się tytaniczną pracą, by choćby pomarzyć o cieniu dawnej formy. Hatton od zawsze miał problemy z utrzymaniem wagi pomiędzy walkami.

- Nie uważam, by Ricky musiał jeszcze cokolwiek udowadniać na ringu. Może ta porażka z Pacquiao nie daje mu spokoju. Hatton nie chciałby kończyć kariery w taki sposób. Dlaczego on chce to zrobić? Nie wiem… może nuda? Zrzucenie całej nadwagi jest trudnym zadaniem – zauważył "King".

Hatton nie stoczył oficjalnego pojedynku od ponad trzech lat, czyli od czasu sromotnej klęski z Mannym Pacquiao. "Come back" po takiej przerwie zawsze niesie za sobą spore ryzyko…

- Wyobraźcie sobie co by było, gdyby wrócił i został pokonany albo brutalnie znokautowany. Jestem w stu procentach za nim, ponieważ Ricky to fajny gość. Zawsze jest pomocny – powiedział Khan, dodając. - Boks jest najtrudniejszym sportem na świecie. Nikt nie może powiedzieć ci, kiedy masz kończyć. Nawet rodzina nie może tego dokonać. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukasz1991
Data: 23-07-2012 15:09:48 
Mimo że mnie nie przeszkadzają tak jak wielu tutaj korzenie Khana, tak teraz jest wkurzający. Jak Mannemu zdarzyła się słabsza walka z Marquezem to był pierwszy co doradzał mu zakończenie kariery, jak jemu się noga powinęła i zaliczył KO to obraża się na Frocha i wszystkich innych którzy radzą mu to samo.
 Autor komentarza: Ned
Data: 23-07-2012 15:20:03 
"HATTON NIE MUSI NICZEGO UDOWADNIAĆ"

Dodam więcej, Hatton wręcz nie powinien już niczego udowadniać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.