BERRIO vs ZUNIGA, CZYLI MUROWANY NOKAUT

Dzisiejszej nocy w Kolumbii dojdzie do hitowego pojedynku dwóch szalenie niebezpiecznych puncherów kategorii półciężkiej. W zakontraktowanej na 10 rund walce były mistrz świata federacji IBF w wadze super średniej, Alejandro Berrio (32-5, 29 KO), zmierzy się z czterokrotnym pretendentem (w limicie 154, a następnie 168 i 175 funtów) - Fulgencio Zunigą (24-5-1, 21 KO).

Blisko 36-letni Berrio ma na rozkładzie m.in. Yusafa Macka (TKO 6) i Roberta Stieglitza (TKO 3). Swój pas stracił w walce z Lucianem Bute, któremu uległ w jedenastej rundzie. Zuniga, który za cztery dni skończy 35 lat, wygrywał z Davidem Lopezem (TKO 12), Victorem Oganovem (TKO 9), a przegrywał jedynie ze światową czołówką - na punkty z Danielem Santosem, Denisem Inkinem i Tavorisem Cloudem w pojedynkach o najważniejsze trofea i przed czasem z Kellym Pavlikiem oraz Lucianem Bute (TKO 4 w starciu o pas IBF).

Starcia zwycięzcy dzisiejszej potyczki z uwielbianym przez kibiców Edisonem "Panterą" Mirandą (35-7, 30 KO) chyba nikt nie chciałby przeoczyć...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.