ROACH: KHAN NIE TRZYMAŁ SIĘ PLANU

Trener Amira Khana (26-3, 18 KO), Freddie Roach, przyznał, że jego podopieczny nie trzymał się ustalonej taktyki i dlatego przegrał przed czasem z Dannym Garcią (24-0, 15 KO). Ojciec Amerykanina, Angel Garcia, przed pojedynkiem twierdził, że nigdy nie widział Pakistańczyk, który potrafi boksować, czym wyprowadził Khana z równowagi.

- Nie trzymał się planu. Pan Garcia zaszedł mu za skórę. Chciał znokautować tego faceta. Bił kombinacjami, odsłonił się i przyjął mocny cios. A Garcia potrafi uderzyć – powiedział Roach.

Szkoleniowiec podkreślił, że sędzia Kenny Bayless podjął słuszną decyzję o zatrzymaniu pojedynku po tym, jak w czwartej rundzie Khan po raz trzeci wylądował na deskach.

- To było dobre zatrzymanie. Amir nigdy nie doszedł do siebie po pierwszym nokdaunie. Sędzia podjął dobrą decyzję. W narożniku sprawdzałem jego świadomość. Nie wyglądało to zbyt dobrze aż do momentu na chwilę przed gongiem. Nie odzyskał sił po tym pierwszym uderzeniu. Byłem naprawdę bliski przerwania walki – stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 15-07-2012 10:46:21 
Zawiodlem sie na Khanie:/ FB Khana: First round goes to Khan!
Następny wpis: Amir has been taken to hospital(...) xD
 Autor komentarza: Siwy1
Data: 15-07-2012 10:49:04 
Bardzo podobał mi się Khan a szczególnie odważny sposób proawadzenia, byłem przekonany, że należy do czołówki P4P niestety mocno się zawiodłem. Myślę, że czas na zmianę trenera i powolne odbudowywanie swojej reputacji która dzisiaj w nocy legła z gruzach
 Autor komentarza: Jajunio
Data: 15-07-2012 10:51:28 
Maywether też załatwiłby go w cztery rundy. Za dużo dziur w obronie Khana.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 15-07-2012 10:51:42 
ciekawe co teraz z Khanem ,jak bedzie szla jego kariera ,balon pekl ,nie twierdze ze jest slaby ale ze nie jest tak dobry ja sie mu wydaje.
O walce z Floydem moze zapomniec .
Khana osobiscie nie trawie ,ale bardzo mi sie podoba jak jest bity lub nokautowany wiec jego kariera mnie interesuje
 Autor komentarza: MilfHunter
Data: 15-07-2012 11:18:39 
Jestem bardzo ciekaw tłumaczeń Khana tym razem, czy zachowa honor i przyzna że przegrał z lepszym. Pamietam jak po walce z Lamontem szukał teorii spiskowych, obserwował zachowanie ludzi dookoła ringu, kto rozmawial z sędziami, a co będzie tym razem? Garcia miał podkowy w rękawicach?
 Autor komentarza: swietypio
Data: 15-07-2012 11:46:07 
Zawodnicy, których prowadzi Roach wygrywają dzięki niemu, a przegrywają przez swoje błędy...
 Autor komentarza: eskadra
Data: 15-07-2012 12:05:57 
Pewnie w teamie Amira niezły kocioł , scenariusz na walke był inny Khan'owi wypadało zmazać plame po Lamoncie i udowodnić przynależność do czołówki wyszło zupełnie odwrotnie.To juz trzecie stop w jego karierze jeszcze Prescot'a mozna tłumaczyć lucky-punchem , Lamonta Koksami ale Garcia sprowadził Khana na ziemie wdeptując w błoto.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.