KONFERENCJE PRZED WALKĄ FONFARA-JOHNSON

Dzisiaj rano w Majestic Star Casino odbyła się konferencja prasowa z udziałem Andrzeja Fonfary (21-2, 12 KO) i Glena Johnsona (51-16-2, 35 KO) poprzedzająca piątkowe starcie. Walka zakontraktowana jest na dziesięć rund i odbędzie się w chicagowskim UIC Pavilion przy 525 S Racine Ave Chiago IL.

Wieczorem w polonijnym barze sportowym Play Book odbyła się druga konferencja prasowa oraz spotkanie z fanami. Na konferencji obecni byli przedstawiciele grup promotorskich m.in. Leon Margules z Warriors Boxing Promotions.  

- Oczywiście wszyscy wiedzą ile wspaniałych walk w swojej karierze stoczył Glen Johnson. Znokautował RJJ i wygrał pojedynek z Tarverm. Rok temu zdecydował się podjąć wyzwanie i wziął udział w turnieju Super Six i doszedł do półfinału. Z drugiej strony mamy Andrzeja Fonfarę, którego miałem okazję oglądać kilka razy na żywo. Jest to na prawdę bardzo dobrze zapowiadający się bokser, który nie boi się podjąć ryzyka. Będzie to naprawdę ciekawa walka, więc zapraszam serdecznie wszystkich w piątek 13 lipca do UIC Pavilion -powiedział Margules w krótkiej przemowie.

Sam Colonna, wieloletni trener Fonfary powiedział, że trzynastka wcale nie jest pechowa:

- Dla wielu z nas trzynastka kojarzy się z pechem, ale dla nas we Włoszech trzynastka przynosi szczęście.

- Był to ciężki obóz przygotowawczy. Przede wszystkim skupiłem się na kondycji i sparingach. Chciałem podziękować wszystkim tym, którzy pomogli mi w przygotowaniach, mojemu trenerowi Samowi Colonnie, promotorowi Dominicowi Pesoli, wszystkim moim sparingpartnerom, Glenowi oraz jego menedżerowi. Mogę dodać jeszcze, że w piątek trzynastego wyjdę do ringu żeby wygrać tą walkę. Dziękuję i zapraszam - powiedział Andrzej Fonfara.

Pojedynek Fonfara-Johnson będzie transmitowany w telewizji ESPN jako jeden z cykly Friday Fight Night. Bilety w sprzedaży dostępne na www.andrzejfonfara.com, lub pod numerem 774 414 1314.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.