GŁAŻEWSKI - JONES JR: KONFERENCJA (1/2)

Przedstawiamy pierwszą część konferencji prasowej podsumowującej walkę Pawła Głażewskiego (17-1, 4 KO) z Royem Jonesem Jr. (56-8, 40 KO). W łódzkiej Atlas Arenie 29-letni zawodnik grupy Babilon Promotion zaprezentował się z bardzo korzystnej strony, ale nie zdołał zyskać przychylności sędziów punktowych, którzy po 10 rundach niejednogłośnym werdyktem na zwycięzcę wskazali 43-letniego Amerykanina. Promotor białostoczanina Tomasz Babiloński podczas konferencji zapowiedział, że będzie próbował namówić Jonesa do rewanżu, jednak dużo wskazuje na to, że jeśli słynnego pięściarza zobaczymy jeszcze w Polsce, to raczej z powodou walki z Krzysztofem Włodarczykiem (46-2-1, 33 KO), mistrzem świata federacji WBC w wadze junior ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: waswer
Data: 01-07-2012 16:56:51 
Głos ludu jest mało znaczący dla organizacji bokserskich, nie wspomnę już o partiach politycznych... Ale mimo wszystko napiszę co myślę. Należy ograniczyć wiek zawodników np. do 40 lat i zawodnicy powyżej 40 lat. Wydolność człowieka naturalnie jest zależna od wieku. Chęci zdobycia tytułu i ambicje nie nadrobią naturalnych uwarunkowań wydolnościowych, jakie posiada człowiek. I nie oszukujmy się, że zawodnik powyżej 40-stki wytrzyma z zawodnikiem około 30-letnim, rytm pracy podczas walki. Szkoda rozmieniać historię co niektórych zawodników, którzy dawali nam wspaniały przykład jak boksować. Dziś wzbudzają litość i współczucie, dotrzymując ledwo kroku przeciętnym zawodnikom. To tyczy się nie tylko wczorajszej walki, ale i wielu innych. ORGANIZACJE LUB SPONSORZY, MENADŻEROWIE NIE ROZDRABNIAJCIE SWOICH GAL. JEŻELI 40-STO LATKOWIE CHCĄ WALCZYĆ TO NIECH WALCZĄ MIĘDZY SOBĄ I NIECH NIE ŚCIERA SIĘ HISTORIA Z MŁODOŚCIĄ. Walki nie chcę komentować, bo mija się to z jakimkolwiek celem. Podkreśleniem walki jest to, co napisałem wcześniej. Smutne to, że wygrywa się dzisiaj z samym nazwiskiem... historią dawnego Mistrza, a nie z człowiekiem sprzed 15-20-stu lat.
 Autor komentarza: dbxone1
Data: 01-07-2012 17:09:09 
% ko Pawła niema odzwierciedlenia w rzeczywistosci.Tak czy inaczej szkoda Pawła, oby ten wałek był pokazany w świat.Takie werdykty zabijają prawdziwy boks.
 Autor komentarza: dbxone1
Data: 01-07-2012 17:11:48 
tak naprawde to Paweł ma czym uderzyć ,a nie jak niektórzy mówią ze ma wate w łapach.hehe smieszne to jest kur....
 Autor komentarza: jaro124
Data: 01-07-2012 17:21:53 
Roy sam godzi się na to żeby wychodzić na ring i walczyć z młodszymi nie ma sensu zabraniać boksować 40 latkom. Wyobraża sobie ktoś sytuacje, że zabierają Vitalijowi Kliczko licencje, bo jest stary? co z tego jak i tak z łatwością obija młodszych rywali wiadomo każdy zawodnik jest inny więc jednemu 40 latkowi by zabierali licencje a innemu nie, bo radzi sobie z młodszymi? Roy albo powinien kończyć karierę albo jak bardzo chce walczyć to niech walczy kompletnymi bumami jak np. Marcin Najman
 Autor komentarza: fanBOKSU90
Data: 01-07-2012 17:51:39 
W amatorskim boksie jest ograniczenie z tego co pamietam wikeowe wiec w zawodowym tez by moglo byc np do 45 roku zyci abo przy 40 sa fenomeny jak vitek ktore by zostaly pokrzywdzone :)
 Autor komentarza: waswer
Data: 01-07-2012 18:43:43 
Głos ludu jest mało znaczący dla organizacji bokserskich, nie wspomnę już o partiach politycznych... Ale mimo wszystko napiszę co MYŚLĘ.MOŻE należy ograniczyć wiek zawodników- np.- do 40 lat i zawodnicy powyżej 40 lat.- Wydolność człowieka naturalnie jest zależna od wieku. Chęci zdobycia tytułu i ambicje nie nadrobią naturalnych uwarunkowań wydolnościowych, jakie posiada człowiek. I nie oszukujmy się, że zawodnik powyżej 40-stki wytrzyma z zawodnikiem około 30-letnim,w rytm pracy podczas walki. Szkoda rozmieniać historię co niektórych zawodników, którzy dawali nam wspaniały przykład jak boksować. Dziś wzbudzają litość i współczucie tocząc słabe walki z przeciętnymi zawodnikami...ALE FAKTYCZNIE ŻYJEMY W DEMOKRACI WIĘC "ROBIMY CO CHCEMY" TYLKO KSIĘGI ZAKAZÓW JAK I NAKAZÓW POKAZUJĄ NAM NASZE "PRAWA" PISZĄC TO NIE MYŚLAŁEM O TYM BY KOMUKOLWIEK ZABRANIAĆ WALCZYĆ ALE PODZIELIĆ WIEK ZAWODNIKÓW.POMYSŁ TEN TO TYLKO...ODCZUCIE LITOŚCI NAD"HISTORIA"JAKĄ TWORZYLI TACY ZAWODNICY JAK ROY.....
 Autor komentarza: clyde22
Data: 01-07-2012 19:16:12 
Glos ludu moze byc bardzo znaczacy tyle,ze nie dla organizacji,ktore mialyby czegokolwiek zabraniac a dla promotorow.
Frekwencja na "Clash of the Titans" byla kiepska i jesli dojdzie do tego marna sprzedaz ppv to takie pomysly jak obwozne sado-maso RJJ umra smiercia naturalna.
Malo kibicow nabralo sie na wczorajsza gale,wiec jest nadzieja,ze na mszczenie zwycieskiego Glazewskiego przez Wlodarczyka nabierze sie jeszcze mniej a byc moze realizacja tego planu zostanie zaniechana.
Ogladanie niedoleznego Roya w ringu jest smutne dla pamietajacych czasy jego swietnosci kibicow.
Idealnym rozwiazaniem byloby podwojenie,potrojenie czy takie zwielokrotnienie gazy Jonesa przez HBO ,zeby nie musial juz wychodzic do ringu.W biznesie nie ma sentymentow ale za dawne zaslugi HBO mogloby zapewnic RJJ godziwa emeryture bo naprawde niezle analizuje walki i przyjemnie slucha sie Roya.
Ogladanie jego walk dawno przestalo byc przyjemnoscia...
 Autor komentarza: boksjor
Data: 01-07-2012 19:20:15 
Co nie zmienia faktu że RJJ zawalczy jeszcze raz z Diablo w USA. Oby mu się nic nie stało...
 Autor komentarza: clyde22
Data: 01-07-2012 19:31:21 
Walka Roya z Diablo ma sens tylko w Polsce (o ile jeszcze ktos chce to ogladac) natomiast po jednostronnym biciu z Calzaghe i bardzo slabym rewanzu z Hopkinsem nikt w Stanach nie zaplaci za ogladanie Jonesa w ringu.
Bajki o historycznym tytule w cruiser tez nikt nie zadzialaja na HBO.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.