MAIDANA-MATTHYSSE NA HORYZONCIE

Lucas Matthysse (31-2, 29 KO) oświadczył, że jest lepszym bokserem od Marcosa Maidany (31-3, 28 KO). Wielu kibiców na całym świecie chciałoby się o tym przekonać i być może dwaj najbardziej popularni argentyńscy królowie nokautu będą mieli szansę dokończyć rywalizację, która zaczęła się przed wielu laty na ringach amatorskich.

- Przedyskutowaliśmy już tę możliwość z Maidaną, który był obecny na widowni podczas gali w Los Angeles, na której Matthysse znokautował Humberto Soto - wyjawił Richard Schaefer z Golden Boy Promotions. - Jeśli Maidana wygra swoją najbliższą walkę, a wcale nie będzie to łatwe, może zmierzyć się z Lucasem w Argentynie. Każdy chce zobaczyć ten pojedynek, a w ich ojczyźnie trudno o większy bokserski hit. Rozmawialiśmy z władzami Showtime. Nie mają nic przeciwko wyjazdowi do Argentyny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krzych
Data: 25-06-2012 11:00:06 
Cios i styl podobny, ale jednak Matthysse umie używać jabu i ma lepszą technikę. To będzie wojna dwóch największych puncherów. Świetna walka. Wygra rzecz jasna Lucas. W końcowych rundach lub na punkty
 Autor komentarza: arp
Data: 25-06-2012 11:06:51 
+1

Zajebista walka się szykuje!
 Autor komentarza: Boban81
Data: 25-06-2012 17:43:58 
Choć wydaje mi się że Matthysse byłby faworytem...będę kibicował Maidanie.
Gdyby doszło do tej walki to byłaby REWELACJA!!!!!!!!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.