GŁAŻEWSKI: TRZEBA POKAZAĆ CHARAKTER

Wczoraj wieczorem odwiedziliśmy Pawła Głażewskiego (17-0, 4 KO), który w białostockim klubie Gladiator szykuje się do starcia z legendarnym Royem Jonesem Jr. (55-8, 40 KO). Choć istnieje szansa, że zgodnie z pierwotnymi planami z byłym mistrzem świata w czterech kategoriach wagowych zmierzy się Dawid Kostecki (39-1, 25 KO), to jednak 29-letni "Głaz" ma największe szanse, aby wystąpić za tydzień w pojedynku wieczoru gali w łódzkiej Atlas Arenie. Posłuchajcie, co bokser grupy Babilon Promotion miał nam do powiedzenia na temat przyspieszonych przygotowań, sparingów, przeciwnika, przewidywań związanych z walką oraz współpracy z nowym szkoleniowcem Piotrem Pożyczką.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SprytnyDeni
Data: 23-06-2012 09:17:30 
Ale szopka się zrobiła a tytuł jej "Paweł Głażewski".
Gość lepiej nich zasuwa na treningu a nie ciągle przed kamerą i na telefonie siedzi. To będzie kompromitacja i nic więcej:
- zawodnik bez osiągnięć,
- z przeciętnymi umiejętnościami,
- pierwsza walka po kontuzji kolana,
- 2 tygodnie na przygotowanie do walki z królem techniki.
Będzie lany od pierwszej do ostatniej minuty. Jedynie co zyska to trochę rozgłosu przez ten fart stulecia.
 Autor komentarza: rakowski
Data: 23-06-2012 10:22:52 
Miły chłopak.Mistrz drugiego planu w czarnej koszulce.Walka z cieniem w miejscu.

Polskie siłownie kojarzą mi się tylko z jednym.Z podnoszeniami "wolnych"ciężarów,obym się mylił.Radziłbym mu ćwiczyć technikę,technikę,technikę.On jest za sztywny w walkach,jak go widzę.Niech on nie ćwiczy na tej siłowni,bo w Polsce siłownia jest traktowana inaczej niż w innych krajach.Chłopak nie m a luzu,szybkości,ani pomysłu na walkę.Życzę mu jak najlepiej,bo nie mam nic do niego i ma szczęście,ale niech się zapyta każdego,kto się interesuje boksem,że w boksie sama siłownia,to tragedia.Widać,to po nim,że chłopak żyje ciężarami.Niech lepiej się weźmie za trening szybkościowy-wytrzymałościowy.I niech ćwiczy dynamikę,bo jak cały czas od niego słyszę to chodzi na siłownie,a ma 4 wygrane przed czasem(mylone z KO).Wszyscy wiedzą,że nie od tego przychodzą nokauty.Wiem,że miał kontuzje,ale jak ja słyszę,że on jedzie na siłowni całą partię mięśniową,to delikatnie mówiąc,coś jest tutaj nie tak.On nigdy nie będzie klasowym zawodnikiem.Przepraszam.
 Autor komentarza: ernest1
Data: 23-06-2012 10:45:21 
Kariera amatorska:
Paweł Głażewski był trzykrotnym Mistrzem Polski seniorów w boksie amatorskim, w latach 2005, 2006, 2008. Czterokrotnie zdobywał mistrzostwo kraju w kategoriach młodzieżowych. W sumie stoczył 190 walk, z czego 162 wygrał, 26 przegrał i 2 zremisował.

To taka krótka historia kariery amatorskiej Pawła dla tych, którzy piszą o nim jaki jest cienki.
 Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 23-06-2012 11:20:35 
Jak Głażewski to wygra to będzie koniec kariery dla Roya. Chyba że ten będzie jeździł po świecie jak Bob Sapp. Może do Chin
 Autor komentarza: Wolf
Data: 23-06-2012 12:22:20 
Rakowski - jeśli chodzi o " jechaniu " na całą partię mięśniową - to jeśli chodzi mu o tzw - Full Body Workout to jak najbardziej . To najlepsze rozwiązanie pod sporty walki a napewno lepsze niz split . Nigel Benn robił sobie fbw przynajmniej 3 razy w tygodniu . Siłownia na zachodzie jest integralną częścią treningów bokserskich - to własnie u nas funkcjonują mity że zamula , ze nie potrzebne itp . Co do reszty się oczywiście zgadzam - jak sie nie ma techniki i dynamiki to trzeba zająć się najpierw tym a dopiero potem machać żelastwem . Ernest1 - on jest cienki , nie oszukujmy się .
 Autor komentarza: rogal
Data: 23-06-2012 12:39:16 
Mam wrażenie - jednak Ameryki chyba nie odkrywam - że Głażewskiego rzucono Royowi na pożarcie.

Widzę ku temu dwa powody:

a) dzięki temu gala się odbędzie, a wiadomo że odwołanie jej to ogromne straty finansowe

b) potem Diablo będzie mógł mścić kolegę w kolejnej walce z Royem


Jeżeli Roy będzie w takiej formie jak z Lebiediewem to nie daję żadnych szans Polakowi.

Słusznie zauważa kolega powyżej, że Głaz jest w nieciekawym momencie swojej kariery, co na pewno też nie będzie mu sprzyjać.

Oglądałem nie tak dawno z bliska walkę Pawła z Ngumbu Łubudubu ;) i Francuz nieźle tam momentami Głaza obijał.

Jak już pisałem wcześniej, Szot i Głażewski będą walczyć o życie w Łodzi.

pozdrawiam
 Autor komentarza: DapidranPacquiao
Data: 23-06-2012 13:35:35 
Mam nadzieję że Głażewski nie dotrwa do ostatniego gongu!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.